Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. marca 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Reláciu Téma dňa sledovalo takmer 200 tisíc divákov

BRATISLAVA 18. marca – Európska únia vyvodila za porušenie medzinárodného práva voči zvrchovanej krajine sankcie voči Ruskej federácii. Otázkam, či je blokovanie účtov a zákaz cestovania pre viac ako 20 osôb dostatočným protiopatrením sa v diskusnej relácii Téma dňa venoval prvý radca nemeckého veľvyslanectva na Slovensku Reinhard Wiemer. Diváci mali možnosť spoznať aj stanovisko Ruska prostredníctvom veľvyslanca Ruskej federácie na Slovensku Pavela Maratoviča Kuznecova.
Relácia Téma dňa, ktorú moderoval Peter Bielik, sa detailne venovala ďalšiemu vývoju Rusko – Ukrajinskej krízy. Stanovisko Ruska k súčasnej situácii priniesol divákom rozhovor s veľvyslancom Ruskej federácie na Slovensku Pavelom Maratovičom Kuznecovom. O postupe Európskej únie a sankciám voči Rusku diskutoval s moderátorom relácie prvý radca nemeckého veľvyslanectva na Slovensku Reinhard Wiemer.
Vysoká sledovanosť relácie Téma dňa o vývoji Rusko – Ukrajinských vzťahov a opatrení voči Rusku zo strany Európskej únie, ktorú si pozrelo takmer 200 tisíc divákov, svedčí o živom záujme Slovákov po detailných informáciách aj v oblasti zahraničnej politiky.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

fi;mt

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.