Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. apríla 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Prichádza s novou reláciou Stvorení pre šport

BRATISLAVA 9. apríla – Televízia TA3 pripravila na nedeľňajšie popoludnie novú pravidelnú reláciu zameranú na šport a zdravý životný štýl Stvorení pre šport. Víťazoslav Chrappa už v nedeľňajšej relácii prevedie divákov svetom cross fitu. Ďalšie časti relácie Stvorení pre šport budú zamerané na beh, capoeira, či free run.
„Aktívne trávenie voľného času je čoraz populárnejšie aj na Slovensku. V novej relácii Stvorení pre šport budeme našim divákom prinášať trendy, novinky a zaujímavosti zo sveta športu obohatené o informácie z oblasti zdravej výživy,“ hovorí šéfredaktorka TA3 Martina Kyselová.
Relácia Stvorení pre šport bude na televízii TA 3 nasadzovaná každú druhú nedeľu, v dvojtýždennom formáte. Prvá časť odštartuje už túto nedeľu o 17:15 v premiére. V reprízach si budú môcť diváci reláciu pozrieť v piatok o
17:45 a v sobotu o 10:45.
Stvorení pre šport chce priniesť nový uhol pohľadu na šport , motiváciu k aktívnemu tráveniu voľného času, základné informácie o konkrétnom športe, ale aj informácie o životospráve, pitnom režime alebo ako si vytvoriť vhodný jedálny lístok.
K novej relácii Stvorení pre šport si môžete pozrieť aj upútavku na facebookovom profile televízie https://www.facebook.com/televiziaTA3.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.