Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. februára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Predvolebná diskusia sa uskutoční v relácii V politike

BRATISLAVA 9. februára – Televízia TA3 do svojho vysielacieho programu nezaradí žiadne špeciálne relácie, ktoré by sa venovali téme „Parlamentné voľby 2016“.
Najväčšia politická diskusia sa odohrá v relácii V politike, ktorú bude TA3 vysielať z Historickej budovy Národnej rady na Župnom námestí v Bratislave v nedeľu, 28.2.2016 približne od 11:00.
V prvej časti sa stretnú predstavitelia strany Smer-SD, MOST-HÍD, KDH, strany #SIEŤ a SNS. Následne sa uskutoční diskusia predstaviteľov strán, ktoré sú v prieskumoch verejnej mienky na ďalších pozíciách.
Vzhľadom na technické, časové a personálne možnosti, ktoré vyplývajú z programovej štruktúry bežného vysielacieho času tradičných formátov televízie, sú zoznamy pozvaných diskutujúcich zúžené na predstaviteľov politických strán, ktoré sa v prieskumoch verejnej mienky dlhodobo umiestňujú na najvyšších pozíciách.
Všetky doplňujúce informácie a prípadné zmeny bude televízia TA3 zverejňovať operatívne.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.