Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3 naplnila svoje poslanie, volebné vysielanie TA3 sa stalo lídrom na trhu

BRATISLAVA 6. novembra – Spravodajská televízia TA3 venovala počas víkendu mimoriadnu pozornosť voľbám do vyšších územných celkov, monitorovala ich priebeh, prinášala divákom reakcie z jednotlivých volebných centrál, komentovala výsledky s analytikmi a priniesla prvé reakcie víťazov volieb.

Sobota, TA3 jednotkou na trhu.

Mimoriadne vysielanie , Volebné štúdio TA3,venované voľbám do vyšších územných celkov, vysielané v sobotu od 21.50 do 02.30, premiérovo z nového moderného štúdia, prinieslo televízii mimoriadnu sledovanosť a TA3 sa stala jednotkou na trhu.

Rating 124 tis.
Reach 572 tis.
Share (12+) 13,3 % – v danom čase 1. na trhu
Share (manažéri s VŠ) 24,8 % – v danom čase 1. na trhu

Televízia venovala v sobotu voľbám mimoriadnu pozornosť počas celého dňa, čo jej prinieslo vysokú sledovanosť a zaplo si ju viac ako 1,1 milióna divákov, dosiahla tak celodenný share 4,7 %, v priebehu vysielania volebného štúdia dosahoval share dokonca hodnotu 30%.

Nedeľa : TA3 zostáva jednotkou na trhu celé predpoludnie a dosahuje celodenný reach 1 mil. 426 tis. divákov s 3,8 % celodenným podielom na trhu.

TA3 sa venovala vo svojom spravodajstve voľbám aj v nedeľu už od 07.00 a následne mimoriadne už od 09.30 v relácii V politike, kde ako prvá priniesla naživo rozhovory s víťazmi volieb.

V politike
Premiéra-P. Bielik (9:27-11:16):
rtg 162 tis., rch 543 tis.
shr (12+) 15,3 % – Jednotka na trhu
share (manažéri s VŠ) 24,4 % – Jednotka na trhu

Jednotkou na trhu bola TA3 celé predpoludnie (7:00-11:16 ), keď sa končila volebná časť V politike – share za túto časť vysielania 14,2 %.

Obsah vysielania televízie TA3 zaujal nielen širokú divácku verejnosť, ale aj mnohé slovenské médiá. Podľa agentúry Slovakia online boli vyjadrenia z relácie V politike citované takmer šesťdesiatkrát v rôznych mediálnych príspevkoch.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS Sk). Všetky CS sú merané s hosťami.
Údaje o návštevnosti webu pochádzajú z merania AIM monitor.

www.prservis.sk; email: prservis@sita.sk

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.