Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. decembra 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Nadácia TA3 organizuje charitatívnu akciu na Štedrý deň

BRATISLAVA 21. decembra – Nadácia televízie TA3 ani cez Vianoce nezabudne na ľudí, ktorí to najviac potrebujú. 24. decembra organizujeme charitatívne podujatie Nebuďme na Vianoce sami, ktorého súčasťou bude verejná finančná zbierka, aj zbierka vecných darov a oblečenia pre spoločnosť Depaul, ktorá sa stará o ľudí bez domova.
Všetkých pozývame na Štedrý deň od 10:00 do 13:00 na Bratislavský hrad, aby si vychutnali príjemnú atmosféru, ešte lepšiu hudbu a najmä urobili dobrý skutok. Na hradnom nádvorí vystúpia hudobné skupiny Tublatanka, Fragile, Robo Opatovský, Martin Valihora Band s Marcelom Palonderom, Miriam Kaiser, Ján Babiak a Filip Tůma. Programom Vás budú sprevádzať známe tváre televízie TA3, ktoré okrem skvelých hudobníkov na pódiu privítajú známe osobnosti spoločenského, kultúrneho a športového života. Spravodajská televízia TA3 odvysiela celý charitatívny program v priamom prenose.
Príďte spolu s nami podporiť dobrú vec, aby sme neboli na Vianoce sami!

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr;kh

K téme

TIME: Za 30 rokov vzrástol HDP na jedného Slováka z 2 400 na 20 000 dolárov Začína štrnásty ročník súťaže EY Podnikateľ roka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.