Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. januára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Mimoriadna sledovanosť relácie Téma dňa

BRATISLAVA 15. januára – V štvrtkovej relácii Téma dňa priniesla TA3 divákom mimoriadne aktuálne témy a hostí, čoho výsledkom bola zaujímavá a divácky veľmi atraktívna televízna debata.
V relácii moderátora Petra Bielika sa diskutovalo o témach Súboj na hranici zdravia / Čo potrebuje školstvo?
Hosťami relácie boli Viliam Čislák (nom. Smeru-SD), minister zdravotníctva, Iveta Lazorová, prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek.
V druhej časti Pavel Ondek, predseda Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na Slovensku.
Tému dňa si vo štvrtok pozrelo 235 tis divákov, čím relácia dosiahla share 3,1 %, v skupine manažérov s VŠ vzdelaním až 3,8 %.
 
*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

O televízii TA3
Televízia TA3 je prvá spravodajská televízia, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od septembra roku 2001. Denne prináša aktuálne spravodajstvo, pričom základom jej vysielania sú hodinové spravodajské bloky. Programovú štruktúru dopĺňajú publicistické relácie a špeciálne projekty, ktoré pokrývajú všetky oblasti spoločenského života. Primárnymi cieľovými skupinami televízie sú obyvatelia Bratislavy starší ako 18 rokov, obyvatelia miest s viac ako 50-tisícmi obyvateľov, ako aj profesionáli s vysokoškolským vzdelaním a vysokým socioekonomickým štatútom. Prevádzkovateľom televízie je spoločnosť C.E.N., s.r.o.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport TIME: Za 30 rokov vzrástol HDP na jedného Slováka z 2 400 na 20 000 dolárov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.