Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. februára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Medzihradský úspešný v premiére, Bezák v repríze

BRATISLAVA, 11. februára 2013 – René Medzihradský má za sebou úspešnú víkendovú premiéru na moderátorskej stoličke relácie V politike. Úspech má za sebou aj repríza rozhovoru s odvolaným arcibiskupom Róbertom Bezákom, ktorý TA3 odvysielala na základe tisícov diváckych podnetov, obohatený o rozhovor s teológom, kňazom a profesorom Karlovej univerzity Tomášom Halíkom. Nedeľňajšia politicko-diskusná relácia V politike patrila na moderátorskom poste premiérovo Renému Medzihradskému. Jeho hosťami boli minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD) a Pavol Frešo (predseda SDKÚ-DS). Spolu diskutovali o vyšetrovaní kauzy Gorila, o korupcii, ako aj o novele zákona o verejnom obstarávaní. Reláciu si (v premiére a repríze) pozrelo viac ako 500 000 divákov. Samotná premiéra relácie pritom dosiahla na slovenskom televíznom trhu podiel viac ako 10 %.
V sobotu sa mimoriadne na obrazovky TA3 vrátil aj odvolaný trnavský arcibiskup Róbert Bezák. Diváci si ho mohli podvečer o 18.15 pripomenúť v debate s Martinom Strižincom, ktorú TA3 vysielala v decembri minulého roka. Po ňom nadviazal Martin Strižinec rozhovorom o Bezákovi, cirkvi a viere s uznávaným teológom, kňazom a profesorom Karlovej univerzity Tomášom Halíkom. Celkovo tento blok sledovalo na TA3 viac ako 480 000 divákov. Trhový podiel rozhovoru s Róbertom Bezákom bol 8 %. V primárnej cieľovej skupine televízie TA3, ktorou sú manažéri s vysokoškolským vzdelaním, dosiahol rozhovor podiel na trhu 20 %.

Lukáš Grešš
manažér redakcie spravodajstva a publicistiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.