Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. februára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Ľudia si vypýtali Bezáka, TA3 ho prinesie už zajtra

BRATISLAVA, 8. februára 2013 – Debata s Róbertom Bezákom, ktorá v decembri priniesla exkluzívne informácie o kauze odvolaného arcibiskupa, sa vracia na obrazovky TA3. Spravodajská televízia ju v sobotu odvysiela na základe tisícov diváckych ohlasov žiadajúcich jej reprízu. Na spoveď odvolaného trnavského arcibiskupa bezprostredne nadviaže rozhovor Martina Strižinca s uznávaným teológom Tomášom Halíkom. Televízii TA3 táto téma priniesla aj nomináciu na prestížne ocenenie.
O kauze odvolaného trnavského arcibiskupa Róberta Bezáka televízia TA3 informovala minulé leto divákov ako prvá. Jej reportérsky tím odvtedy priniesol množstvo exkluzívnych informácií, za ktoré je nominovaný a prihlásený na dve novinárske ocenenia. Martin Strižinec so svojou Debatou s Róbertom Bezákom postúpil do druhého kola diváckej súťaže OTO 2013 a Lukáš Zuzelka je prihlásený na Novinársku cenu Nadácie otvorenej spoločnosti – Open Society Foundation za mapovanie vývoja v tejto kauze od jej začiatku.
„TA3 je živá spravodajská televízia, ktorej cieľom je komplexne a objektívne pokrývať celospoločenské témy. Debata s Róbertom Bezákom túto misiu splnila na výbornú. Zarezonovala dokonca tak silno, že celospoločenská diskusia, ktorú vyvolala, iniciovala prieskum o Bezákovej možnej prezidentskej kandidatúre. Veľmi nás teší, že diváci našu doterajšiu prácu ocenili, a preto im zajtra prinesieme ešte viac,“ hovorí šéfredaktorka spravodajstva TA3 Martina Kyselová. Televízia TA3 pre mimoriadny divácky záujem v sobotu 9. februára o 18.30 ešte raz odvysiela reláciu Debata, ktorej hosťom bol vlani v decembri odvolaný trnavský arcibiskup Róbert Bezák. Bezprostredne po nej sa bude Martin Strižinec rozprávať s teológom a profesorom Karlovej univerzity v Prahe Tomášom Halíkom.

Juraj Danielis
PR Clinic

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.