Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Hostia a témy V politike

BRATISLAVA 29. októbra – Dnes v relácii Téma dňa bude moderátor Peter Bielik rozoberať témy: Superbúrka útočí na USA / Kto vyhral na Ukrajine? Hosťami v prvej časti budú prof. Milan Lapin, klimatológ a Peter Kmec, veľvyslanec SR v USA. V druhej časti relácie bude moderátorov hosť Alexander Duleba, ktorý je zo Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku.

Nikola Kvocerová (PR oddelenie) TA3

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bl

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.