Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Hostia a témy relácie V politike

BRATISLAVA 26. októbra – V nedeľu, 28.10.2012 bude v relácii V politike o 11:00 moderátorka Katrin Lengyelová riešiť tému: Vláda musí šetriť a naplniť štátny rozpočet. Rozhodla sa zvýšiť dane, odvody a zmeniť Zákonník práce. Opozícia nesúhlasí. Pozvanie do relácie prijali: minister financií Peter Kažimír (Smer-SD) a poslanec NR SR Ivan Štefanec (SDKÚ-DS).

Reprízy relácie V politike budú: 28.10.2012 – nedeľa, 20:00
29.10.2012 – pondelok, 13:00

Nikola Kvocerová (PR oddelenie) TA3

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.