Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Hostia a témy relácie V politike

BRATISLAVA 19. októbra – V politike 21. 10. 2012

V nedeľňajšej relácii V politike bude v prvej časti moderátorka Katrin Lengyelová rozoberať: Štátny rozpočet počíta s tým, že platy poslancov a ministrov sa nebudú zvyšovať. Ako to zabezpečiť, poslanci zatiaľ nevedia. Stihnú to? Rokovací poriadok v Národnej rade SR by sa mal zmeniť. Bude opozícia súhlasiť s posilnením pozície predsedu parlamentu? Po poslancoch by o trestnoprávnu imunitu mali prísť aj sudcovia. Stane sa tak? V prvej časti moderátorka privíta: Pavla Pašku, ktorý je predsedom NR SR a Pavla Hrušovského, ktorý je predsedom poslaneckého klubu KDH.
V druhej časti relácie sa budú rozoberať témy: štrajk učiteľov, financovanie školstva a jeho reforma.
Hosťami budú: Dušan Čaplovič (Smer-SD), Martin Fronc (KDH), Martin Maták, ktorý je podpredsedom Odborového zväzu školstva a vedy.

Reprízy relácie V politike budú: 21.10.2012 – nedeľa, 20:00,
22.10.2012 – pondelok, 13:00

Nikola Kvocerová (PR oddelenie)TA3

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr

Odporúčané články

TA3: Témy a hostia relácie V politike TA3: Témy a hostia relácie V politike

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies