Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. marca 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Druhé kolo prezidentských volieb naživo na TA3

BRATISLAVA 27. marca – Televízia TA3 považuje voľby hlavy štátu za najdôležitejšiu tému na Slovensku. V sobotu 29. marca 2014 odštartuje špeciálne volebné štúdio o 21:50 hod., v ktorom budeme s hosťami sledovať a analyzovať priebežné neoficiálne výsledky zo Štatistického úradu SR. Štúdio s moderátormi Ľubou Oravovou, Petrom Bielikom a Reném Medzihradským a ich hosťami, budeme vysielať až do zverejnenia konečných výsledkov, podľa ktorých bude známy v poradí štvrtý slovenský prezident.
Podrobné spravodajstvo k prezidentským voľbám, ako aj priebežné neoficiálne výsledky zo Štatistického úradu SR si budú môcť nájsť aj návštevníci webu TA3 v samostatnej sekcii prezidentské voľby.
„Prezidentské voľby sú spravodajským vrcholom roka a aj v druhom kole im budeme venovať maximálnu pozornosť. TA3 ako líder televízneho spravodajstva v sobotu poskytne divákom od rána živé vstupy a reportáže z volebných miestností a pri všetkom dôležitom budeme až do vyhlásenia oficiálnych výsledkov volieb,“ povedala šéfredaktorka TA3 Martina Kyselová.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.