Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. marca 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Diskusia kandidátov v relácii V politike bola jednotkou na trhu

BRATISLAVA 24. marca – Týždeň pred druhým kolom prezidentských volieb sa v rozhodujúcej diskusii vo vysielaní TA3 stretli obaja kandidáti v relácii V politike. Relácia, ktorú moderovali Ľuba Oravová a Peter Bielik, dosiahla 21,5% podiel, čím sa stala jednotkou na trhu. Nedeľnú diskusiu vysielal aj český kanál ČT24, ktorý si za partnera pri priblížení predvolebných diskusií na Slovensku zvolil práve televíziu
Nedeľnú reláciu V politike s obidvoma prezidentskými kandidátmi si v premiére a prvej repríze pozrelo spolu 716-tisíc divákov. Premiéra prvej časti dosiahla 21,5% podiel na trhu so sledovanosťou 414-tisíc divákov. Premiéra diskusie oboch prezidentských kandidátov vo vysielaní TA3 sa tak stala jednotkou na trhu a zároveň aj najsledovanejšou víkendovou diskusnou reláciou oboch kandidátov na post prezidenta SR. V kategórii manažérov s VŠ vzdelaním dosiahla premiéra podiel až 51,2 %. Celkovo si včerajšie vysielanie TA3 pozrelo 1,531 mil. televíznych divákov.

Reprízu nedeľňajšej relácie V politike si budú môcť diváci televízie TA3 pozrieť ešte v utorok o 19:50.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.