Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

T-Systems zažite všetkými zmyslami

BRATISLAVA 27. júna – Ak ste študent, čerstvý absolvent alebo fanúšik informačných a komunikačných technológií, máte jedinečnú možnosť navštíviť spoločnosť T-Systems Slovakia, ktorá pre vás každý mesiac otvára svoje brány na Žriedlovej ulici číslo 13 v Košiciach. Na Dni otvorených dverí vás čaká pestrý program. Vďaka nemu bude čas strávený v T-Systems obohacujúcim zážitkom. Všetci návštevníci majú možnosť stretnúť sa so zástupcami spoločnosti, pozhovárať sa s manažérmi aj ostatnými zamestnancami, zúčastniť sa zaujímavého workshopu, dostať sa priamo do priestorov, v ktorých sa odohráva každodenný biznis a spoznať firemnú kultúru. Celá exkurzia je, samozrejme, bezplatná.

Prvý Deň otvorených dverí sa uskutočnil už v apríli a odvtedy sa pravidelne opakuje. Z organizačných dôvodov a pre veľký záujem je počet účastníkov limitovaný. Počas jedného Dňa otvorených dverí sa uskutočnia len štyri exkurzie s maximálnym počtom 100 účastníkov počas celého dňa.

Ak vás práca v T-Systems zaujíma, neváhajte a rezervujte si svoje miesto na Dni otvorených dverí ešte dnes. Viac informácií nájdete na www.t-systems.sk alebo na facebookovej stránke spoločnosti.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Festivalová kolekcia WE ARE ONE SOUND: Oslávte slobodu a radosť letných dní s Answear.LAB 6 najkrajších oblastí v Dolnom Rakúsku, do ktorých sa oplatí vyraziť na cyklistiku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.