Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. marca 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Svet má novú sociálnu sieť, Slováci spustili Post 2 Heart

BRATISLAVA 4. marca – Nová sociálna sieť Post 2 Heart je prispôsobená predovšetkým pre rodiny s deťmi a všetko, čo je ich srdcu blízke. Na rozdiel od ostatných sociálnych sietí na nej môžu bez obáv komunikovať všetci, bez ohľadu na svoj vek. Rodičia môžu pre svoje ratolesti vytvoriť špeciálne profily typu „Dieťa“ s voliteľnými právomocami, čím ich môžu viesť k zodpovednému zverejňovaniu informácií o sebe na internete. Pre najmladšie deti a bábätká môžu rodičia vytvoriť profily s fotoalbumom a denníkom, kam im môžu písať ich zážitky, prvé slová a takto zaznamenané detstvo im neskôr odovzdať ako hotovú „kroniku“ ich detstva.

V novej sociálnej sieti Post 2 Heart sa ocitnete v jednom z dvoch virtuálnych svetov – Zem alebo Nebo. V pozemskom svete môžete komunikovať s rodinou, priateľmi, alebo aj s úplne cudzími ľuďmi a to cez tematické chatové „Brány“ ako napríklad Móda, Šport, Zdravie, Výživa, Záhrada.

Do svojho nadpozemského virtuálneho „Neba“ si môžete priradiť zosnulých blízkych, ale aj domácich miláčikov či neživé „srdcovky“ ako svoje prvé auto a podobne. Následne im môžete zapáliť virtuálnu sviečku, poslať im do Neba správu, ktorú neuvidí nik iný, alebo si len občas zaspomínať prezeraním fotografií.

Ďalším unikátnym prvkom sú „Virtuálne profily“, ktoré si môžete vytvoriť sami napríklad pre svoje Symboly – známe osobnosti, domácich miláčikov, obľúbené veci a podobne. Nechýba pochopiteľne ani možnosť združovania ľudí a ich virtuálnych profilov do záujmových skupín a fanklubov.

Používatelia siete Post 2 Heart majú dokonca k dispozícii verejnú Poradňu, kde sa môžu s ostatnými ľuďmi porozprávať o svojich starostiach a problémoch, pričom na nich bude reagovať aj psychoterapeut.

Potrebuje svet ďalšiu sociálnu sieť? Michal Filc, manažér a investor ambiciózneho slovenského start-upu je presvedčený, že áno. „Chceme, aby sa Post 2 Heart stala miestom, kde sa neboja ísť rodičia s deťmi, ani ich tam pustiť samé“, dodal.

Tvorcovia sociálnej siete už teraz pripravujú ďalšie funkcie. Najbližšou bude „Rodokmeň“, prostredníctvom ktorého si budete môcť vytvoriť vlastný rodinný rodokmeň.

S projektom majú ambiciózne plány a preto pripravili aj rôzne jazykové mutácie ako napríklad angličtina, nemčina, španielčina či maďarčina. Ďalšie jazyky budú postupne pribúdať. Za sociálnou sieťou stojí firma Post 2 Heaven s.r.o., ktorú špeciálne pre tento projekt založili štyria partneri: Robert Mlčúch, Rastislav Nemčovský, Selim Hikmet a Michal Filc.

Po technologickej stránke ju navrhol, zrealizoval a spravuje Martin Ille z renomovanej bratislavskej spoločnosti Brown s.r.o. Partnerom pre správu a pripojenie serverov je pán Juraj Grexa.

Informácie pre média, logo a pod.: http://www.post2heart.com/press
Web: http://www.post2heart.com

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie
tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a
verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej
úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich
obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Saxo Bank opäť šokuje svojimi predpoveďami. Hovorí o konci cesty S dm duálnym vzdelávaním má absolvent remeslo v rukách

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.