Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. mája 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Štýlové plavky, podmanivá spodná bielizeň – už aj u nás!

LASCANA, medzinárodná úspešná značka je dostupná už aj v troch stredoeurópskych štátoch, medzi nimi aj na Slovensku. Kvalitná kolekcia značky LASCANA s prvotriednymi modelmi a lákavými cenami teraz štartuje plavkovú sezónu 2016. Aj na Slovensku si teraz môžu zákazníci vychutnať rovnakú kvalitu a obrovský výber bikín, plaviek a módnych doplnkov ako kdekoľvek na svete. A ešte veľa iného!

Spoločnosť Otto Group založila v roku 2001 svoju medzinárodnú úspešnú značku pod názvom LASCANA, ktorú teraz úspešne rozbehla aj vo svojich online obchodoch v Strednej Európe. Zákazníci značky LASCANA sa odteraz môžu dostať k štýlovým produktom s vysokou kvalitou, ktoré nie sú dostupné nikde inde na Slovensku. Čím je značka výnimočná? Vášeň, kvalita, jedinečnosť, dokonalý tvar, veselé farby a vzory a veľký sezónny výber udávajú trend plaviek: medzi veselými farbami a vzormi, motívmi kmeňov, kvetov, zvierat a fantázie, šperkmi vykladanými plavkami, geometrickými vzormi, jednofarebnými kúskami, si môže každý nájsť niečo podľa svojho vkusu.

Okrem samotnej značky LASCANA sú v novom LASCANA-Shope dostupné aj ďalšie celosvetovo známe značky, ako napríklad Buffalo, Sunseeker, Jette, S.Oliver alebo Marie Claire.

Značka spolupracuje s celosvetovo známymi sexi modelkami. V nedávnej minulosti boli veľvyslankyňami značky Erin Heatherton, Irina Shayk a Sara Nuru, v tohoročnej sezóne sú to napríklad Kenya Kinski-Jones, dcéra herečky Nastassje Kinski a hudobného producenta Quincy Jonesa!

Známy newyorský fotograf Tim Petersen, ktorý sa špecializuje na módu, celebrity a krásu, nafotil tohtoročnú kolekciu značky LASCANA na ostrove Aruba v oblasti Karibiku. Značka chce upútať pozornosť žien, aby sa prezentovali jedinečným štýlom, ktorý sa nedá pomýliť s iným, a aby zabudli na sivé všedné dni a vychutnávali si bezstarostnú náladu na pláži. Žiť treba tu a teraz a každý jeden deň si musíme užiť! Každý deň musí byť niečo, kvôli čomu sa oplatí žiť. „Si jedinečná a musíš zažiariť”, hovorí Kenya Kinski-Jones, ktorá vo svojom živote často zažíva krásu leta a mora! LASCANA sa stotožňuje s týmto štýlom života, o čom svedčia jej vysoko kvalitné, módne a vábivé plavky.

Online predajňa značky LASCANA dostala minulý rok od populárneho magazínu FOCUS ocenenie „Top Onlineshop“ („Najlepšia online predajňa“), pričom od magazínu Die Welt sa zaslúžila o cenu „Ehrlicher Händler“ („Čestný obchodník“). Toto je dôležité aj pre naše ženy, pretože zákazníčky a zákazníci na Slovensku si môžu odteraz vychutnať rovnaký nákupný zážitok ako v Nemecku. Pozor: značka LASCANA je dostupná iba vo vlastnom internetovom obchode, čím si jej zákazníci môžu užívať čaro jedinečnosti!

Súťažná otázka: Koľko kategórií obsahuje sekcia plaviek na e-shope Lascana, ak neberieme do úvahy imidžového sprievodcu?

A) 1
B) 4
C) 2

Ak nechcete hádať, odpoveď nájdete na: www.lascana.sk

Správne odpovede posielajte na adresu: pbr@pbr.sk do 3.6.2016, do predmetu uveďte LASCANA. Spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme troch súťažiacich, ktorí získajú voucher na nákup plaviek LASCANA v hodnote 123 EUR.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Dovolenková sezóna sa blíži! Ako vyrysovať telo do plaviek? Vitamin Well Runners 2024: Vaša šanca vyhrať účasť na maratóne v Európe a exkluzívne výhry!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.