Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. januára 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Stanovisko Letových prevádzkových služieb SR k plánovanej akcii ETF

BRATISLAVA 29. januára – Dňa 30. januára 2014 sa v Bruseli uskutoční rokovanie výboru Európskeho parlamentu pre dopravu, na ktorom by sa mala prerokovať legislatíva súvisiaca s projektom SES II+ (Single European Sky). V súvislosti s týmto rokovaním zorganizovalo ETF protestné akcie v štátoch EÚ. Cieľom týchto aktivít je prehĺbiť diskusiu so zástupcami Európskej komisie a parlamentu o budúcnosti leteckých navigačných služieb v EÚ a o potenciálne negatívnom dopade pripravovanej legislatívy na letectvo.

Manažment Letových prevádzkových služieb Slovenskej republiky, štátny podnik (ďalej len „LPS SR, š. p.“) v tejto súvislosti vedie intenzívny dialóg so zástupcami odborových združení pôsobiacich v podniku, aby dopad na leteckú prevádzku bol minimálny, prípadne žiadny. V každom prípade zamestnanci LPS SR, š. p. štrajkovať nebudú. Pravdepodobnou alternatívnou podpory tejto iniciatívy bude zníženie kapacít vo vzdušnom priestore Slovenskej republiky v priebehu 2 hodín, a to 30. januára 2014 od 09:00 – 11:00 hod. miestneho času. Letisková prevádzka na letiskách v SR nebude obmedzená vôbec.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Zdravšie a udržateľnejšie potraviny za dostupnú cenu? Stačí nakúpiť v Lidli COOP Jednota pokračuje v protiinflačnej garancii

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.