Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. marca 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť RCC dnes uhradila zamestnancom decembrové výplaty

BRATISLAVA 3. marca – Spoločnosť Railway Casted Components (RCC) dnes uhradila svojím zamestnancom meškajúce výplaty za mesiac december 2014. Zamestnanci firmy dostanú tieto peniaze na svoje účty v najbližších dňoch. Vedenie firmy a akcionári zároveň ďalej hľadajú riešenia pre ďalšiu existenciu firmy, ktorej výrobný program zásadne utrpel v dôsledku rusko – ukrajinského konfliktu a následných západných sankcií voči Rusku.

„Dnes prvý krát od konca minulého roka nastala situácia, kedy sme boli schopní uhradiť našim zamestnancom časť meškajúcich výplat. Okamžite a bez váhania sme to aj urobili a som rada, že to môžem takto oznámiť“, povedala generálna riaditeľka spoločnosti RCC Irina Mileva a dodala, že vedenie firmy si plne uvedomuje ťažkú situáciu v akej sa ocitli jej zamestnanci. Podľa jej slov majitelia firmy a vedenie neustále hľadajú riešenia pre fabriku, ktorá sa v dôsledku rusko – ukrajinského konfliktu ocitla v krízovej situácii. Šéfka RCC zároveň potvrdila, že platí stanovisko firmy z minulého týždňa podľa ktorého sa o jej ďalšom osude rozhodne do konca marca.

„To, na čom sme sa dohodli minulý týždeň s predstaviteľmi OZ KOVO platí, vrátane toho, že naši ľudia budú za marec poberať plnú mzdu a nie iba 60%“, povedala na záver Irina Mileva.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Študuj dopravu pre stabilné a perspektívne uplatnenie Exkluzívna novinka v segmente online zábavy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.