Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. septembra 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť IPESOFT smeruje do Srbska

BRATISLAVA 9. septembra – Dňa 26. 8. 2014 bola uzavretá medzinárodná zmluva medzi slovenskou spoločnosťou IPESOFT a srbskou spoločnosťou Elektroprivreda Srbije, ktorej predmetom je dodanie informačného systému na podporu predaja elektrickej energie pre najväčšieho producenta a dodávateľa elektrickej energie v Srbskej republike.

Spoločnosť IPESOFT je popredným dodávateľom komplexných IT riešení pre energetiku, dopravu a priemyselné podniky. Spoločnosť patrí k priekopníkom v oblasti vývoja informačných systémov reálneho času. Od svojho vzniku v roku 1993 sa venuje návrhu a tvorbe technológií, ktoré umožňujú efektívnu implementáciu progresívnych IT riešení, použiteľných v rôznych aplikačných oblastiach.

Spoločnosť Elektroprivreda Srbije prevádzkuje elektrárne s celkovým inštalovaným výkonom 8 359 MW a je najväčším producentom hnedého uhlia v krajine. Prostredníctvom elektrických rozvodných sietí dodáva elektrickú energiu na území Srbskej republiky vyše 3,5 mil. zákazníkom.

Spoločnosť IPESOFT momentálne začína s prácami spojenými s implementáciou vlastného technologického riešenia v spoločnosti Elektroprivreda Srbije v rámci konzorcia so spoločnosťou Atos Srbija a výskumným ústavom Institut „Mihajlo Pupin“.

Počas letných mesiacov sa našej spoločnosti podarilo dať do prevádzky v Kazachstane informačný systém pre Kazašské železnice. Spolu s aktivitami v Srbsku sa spoločnosti darí plniť strategický plán rastu a prieniku na zahraničné trhy.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Študuj dopravu pre stabilné a perspektívne uplatnenie Exkluzívna novinka v segmente online zábavy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.