Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. septembra 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť IBM vylepšila súbor služieb pre platformu Bluemix

BRATISLAVA 4. septembra – Spoločnosť IBM oznámila úplnú dostupnosť a vylepšenia súboru služieb pre platformu ako službu (PaaS) Bluemix, ktorá umožní developerom jednoduchšie integrovať Java technológie do ich aplikácií založených na cloude.

Nové nástroje cloudu IBM sú navrhnuté tak, aby pomohli developerom rozširovať schopnosti ich aplikácií, a spolu s využitím pridanej bezpečnosti a flexibility poskytovali používateľom bezpečnejšiu cloudovú skúsenosť. Tieto nástroje zahŕňajú: Liberty Buildpack, IBM nástroje Eclipse pre platformu Bluemix a XPages na platforme IBM Bluemix. Posledný z nástrojov Xpages na platforme Bluemix umožní developerom vytvoriť responzívne a bezpečné aplikácie, bohaté na funkcie, ktoré môžu byť vďaka Bluemixu rýchlo uvedené na trh.

Užívateľsky príťažlivý Bluemix katalóg pre developerov, založený na otvorených štandardoch, obsahuje viac ako 100 nástrojov a služieb pre najvýznamnejšie Open source technológie kombinované s IBM a službami tretej strany, ktoré umožňujú developerom vytvárať, spúšťať a spravovať cloudové aplikácie s väčšou flexibilitou. IBM spustilo platformu Bluemix v roku 2014 investíciou v hodnote jedna miliarda dolárov. Tá sa rýchlo stáva najväčším nasadením Cloud Foundry vo svete a nedávno sa podľa výskumu firmy ESG ukázalo, že rastie 10-krát rýchlejšie než zvyšný trh PaaS.

Kombinovaním platformy Bluemix s metodológiou IBM Design Thinking, vytvára sieť Bluemix prepojenie medzi podnikmi a kultúrou startupov zriaďovaním fyzických priestorov na spoluprácu priamo v srdci úspešných podnikateľských komunít po celom svete, vrátane San Francisca, Londýna a Toronta.

Developeri môžu získať prístup k novým službám Tu. (https://console.ng.bluemix.net/)
Viac informácií k téme nájdete Tu. (http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/47520.wss)

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Unikátny ekosystém Platon Life mení svet digitálnej ekonomiky Stávková spoločnosť Niké generálnym partnerom po basketbale a hádzanej už aj slovenského volejbalu!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.