Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. apríla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť IBM ocenila softvérových partnerov

BRATISLAVA 4. apríla – Spoločnosť IBM ocenila najlepších obchodných partnerov za rok 2011, ktorí sa aktívne podieľali na podpore a zvýšení predaja softvérových produktov, riešení a služieb IBM na slovenskom trhu.

Na výročnom podujatí IBM Software University 2012 si ocenenie za víťazstvo v kategórii IBM Software partner roka 2011 z rúk riaditeľa softvérovej divízie IBM Slovensko Viktora Birnsteina prevzal zástupca spoločnosti DATALAN. V kategórií IBM Software partner roka 2011 sú oceňovaní partneri na základe výšky tržieb z predaja softvérových licencií a počtu dosiahnutých certifikácií. Na druhom mieste sa umiestnila spoločnosť Tempest a tretie miesto získala spoločnosť Gratex.

Skokanom roka sa stala spoločnosť Ness, ktorá získala ocenenie IBM Software skokan roka 2011 za najväčší pokrok v certifikáciách v uplynulom roku. Posledné prestížne ocenenie IBM Software technologický partner roka 2011 si odniesla spoločnosť Nextira One.

IBM má jednu z najrozsiahlejších sietí obchodných partnerov na svete v oblasti IT. Spoločne so svojimi obchodnými partnermi prináša IBM riešenia prispôsobené potrebám jednotlivých zákazníkov a napĺňa svoje poslanie pomáhať zákazníkom pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení redukovať ich náklady a zvyšovať tak ich konkurencieschopnosť na trhu.

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva takmer 400 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu.

Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej novým generálnym riaditeľom je Branislav Šebo. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

20 rokov AAA AUTO na slovenskom trhu: 300-tisíc predaných áut Faster Than a Train: Byť rýchlejší ako vlak a správať sa ekologicky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.