Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. júna 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť EEI nie je schránková cyperská firma

BRATISLAVA 23. júna – Spoločnosť EEI, s.r.o. sa dôrazne ohradzuje voči všetkým verejným tvrdeniam, ktoré označujú firmu za cyperskú schránkovú spoločnosť. Majiteľmi EEI s.r.o. sú dve slovenské právnické osoby, ktorých jediní a koneční majitelia sú transparentne uvedení v Obchodnom registri SR. Tento fakt je podľa stanoviska EEI, s.r.o celkom zrejmý a každým okamžite overiteľný.

„Šírenie neprávd o cyperskom pozadí spoločnosti EEI, nás výrazne poškodzuje v očiach verejnosti. Naposledy uviedla takúto nepravdivú informáciu verejnoprávna RTVS v reportáži z 21.júna 2016, kde okrem iného zaznelo: „Platené parkovanie zabezpečuje súkromná spoločnosť, ktorá má podľa obchodného registra spoločníkov v Bratislave, Košiciach a najväčšieho na Cypre“, povedal výkonný riaditeľ EEI Ján Tomanovič a dodal, že firma požiadala RTVS o nápravu s tým, že v opačnom prípade sa bude musieť brániť súdnou cestou a sťažnosťou na Radu RTVS.

Spoločnosť EEI zároveň zdôraznila, že bude odteraz akékoľvek verejné označenie firmy za „cyperskú“, alebo „cyperskú schránkovú“ považovať za poškodenie dobrého mena a bude sa brániť súdnou cestou.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Až 90 % opýtaných neje dostatok ovocia a zeleniny. Novou kampaňou to chce BILLA zmeniť. V jej obchodoch nájdete až do 80 % slovenskej produkcie Tatra banka aranžovala skupine CTP úver 278 miliónov EUR

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.