Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. októbra 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť Amway oslávila 20 rokov na Slovensku

BRATISLAVA 14. októbra – Svetovo najväčšia spoločnosť priameho predaja oslávila 20 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Amway má v portfóliu viac ako 450 výrobkov z oblasti krásy, doplnkov stravy a starostlivosti o domácnosť. Počas pôsobenia na slovenskom trhu spoločnosť Amway dosiahla tržby vo výške 71 miliónov EUR.

Oslavy v bratislavskej Rafinery Gallery sa zúčastnili nie len obchodní partneri, ale tiež zástupcovia organizácie Úsmev ako dar, s ktorou Amway dlhodobo spolupracuje. V rámci slávnostného večera zástupcovia organizácie prevzali šek na čiastku 4 500,- EUR, ktoré použijú na podporu detí v detských domovoch a rodín v núdzi.

Z portfólia Amway sú v súčasnosti na Slovensku najpredávanejšie výživové doplnky NUTRILITE (33%), nasleduje kozmetika ARTISTRY spolu s výrobkami osobnej hygieny (29%) a potreby pre domácnosť (24%). Značka NUTRILITE patrí medzi celosvetovo najrozšírenejšie výrobky pre doplnenie stravy a v roku 2014 slávi už 80. výročie existencie. Okrem spomínaných výrobkových rád je Amway tiež výhradným distribútorom energetického nápoja XS.

Na Slovensku má Amway 8800 distribútorov a registrovaných zákazníkov. Výrobky Amway sú predávané výhradne zaregistrovanými distribútormi spoločnosti.

„Veríme, že Amway predstavuje jedinečnú podnikateľskú príležitosť a alternatívu bežného zamestnania pre každého bez rozdielu veku či pohlavia. Popri tom ponúkame možnosť stať sa registrovaným zákazníkom, čo prináša viacero výhod. Práve tieto dôvody pripisujeme rastu našich registrovaných distribútorov aj zákazníkov,” hovorí Ildiko Dikošová, generálna riaditeľka Amway ČR a SR.

Amway je s obratom 11,8 miliárd USD v roku 2013 najväčšou spoločnosťou priameho predaja na svete. V roku 1959 ju založili Jay Van Andel a Rich DeVos v meste Ada v USA. V súčasnosti pôsobí vo viac ako 100 krajinách po celom svete. Amway je členom mnohých profesných organizácií. Na dodržiavanie prísneho etického kódexu distribútorov dohliada na miestnej aj celosvetovej úrovni Asociácia osobného predaja.

Všetky výrobky Amway vychádzajú z vývoja vo vlastných výskumných strediskách. Viac ako 700 vedcov uskutoční ročne viac ako pol milióna testov zaručujúcich najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Amway vlastní 1000 patentov a ďalších 800 je v procese registrácie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

dm a jej zákazníci podporili vznik 15 vzdelávacích centier pre marginalizované skupiny Dôchodkové sporenie s rešpektom k budúcnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.