Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
90638_new project 1 4.jpg
26. apríla 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Špeciály Zlatý Bažant Hurban Legend: pivo inšpirované Jozefom Miloslavom Hurbanom

<strong>BRATISLAVA 26. apríla – Obľúbená značka Zlatý Bažant prichádza s exkluzívnymi novinkami v podobe troch pivných špeciálov: IPA, Pšeničné a Polotmavý Bock. Novinky inšpirované priekopníkom našej histórie Jozefom Miloslavom Hurbanom sú určené pre všetkých vyznávačov nových pivných štýlov a originálneho dizajnu</strong>.

Pivovarníci z Hurbanova sa pri tohtoročnej inovácii inšpirovali výraznou osobnosťou našich dejín, Jozefom Miloslavom Hurbanom. Svoj hold sa mu rozhodli vzdať tým najlepším z hurbanovského pivovaru – poctivým slovenským pivom. Výsledkom je nový rad troch pivných špeciálov Zlatý Bažant Hurban Legend, varených s precíznosťou, podľa originálnej receptúry a s použitím unikátnych technologických postupov. Špeciálne vybrané suroviny mu dodávajú výnimočnú chuť a nezameniteľnú vôňu.

<em>“Značka Zlatý Bažant rozhodne patrí k najinovatívnejším značkám na slovenskom trhu a inovácie sú súčasťou jej DNA. Aj preto sme sa rozhodli opäť priniesť niečo iné, čo po uvedení takej úspešnej novinky, akou bola v roku 2016 inovácia Zlatý Bažant ’73, nebolo vôbec jednoduché,“ </em>vysvetľuje Ronald Lupták, marketingový manažér HEINEKEN Slovensko<em>. „Pri inováciách sú pre nás kľúčové priania našich zákazníkov, ktorí čoraz viac siahajú po prémiových produktoch, vyhľadávajú kvalitu a sú otvorení novým chutiam. Pri výbere jednotlivých typov pív produktového radu Zlatý Bažant Hurban Legend sme preto dbali na to, aby tieto pivné štýly predstavili konzumentom rozmanitosť farieb, chutí a vôní pivného sveta. No zároveň sme zohľadnili, aby boli chuťové profily blízke chuťovým bunkám bežných slovenských konzumentov. Veríme, že sa nám to za pomoci úsilia a majstrovstva pivných profesionálov opäť podarilo.“</em>

Trojica pivných špeciálov Zlatý Bažant Hurban Legend sa ukrýva vo fľašiach s umeleckým, priam nadneseným surrealistickým dizajnom. Hlavným motívom je podobizeň  J. M. Hurbana prepojená s Hurbanovom a miestnym pivovarom, ktorého symbolom je čiapka symbolizujúca kupolu hurbanovskej hvezdárne spolu s bažantom. <em>“Jozef Miloslav Hurban, ako významná postava slovenských dejín, bol pre nás výraznou inšpiráciou. Veríme, že originálne vizuálne stvárnenie dokáže našim konzumentom pútavo priblížiť túto historickú osobnosť,“</em> vysvetľuje senior brand manager značky Zlatý Bažant Marcel Malý.
<h2><strong>ZLATÝ BAŽANT HURBAN LEGEND PŠENIČNÉ ZA STUDENA CHMELENÉ</strong></h2>

Prvý z hurbanovských špeciálov zaujme už na prvý pohľad svojou slamovo žltou farbou. Skôr, než ho ochutnáte, zacítite jemné osviežujúce citrusy. Okrem nich v sebe pšeničná legenda ukrýva aj výber špeciálnych amerických chmeľov a pšeničný slad. Pivo je chmelené za studena, čo mu dodáva jeho charakteristickú chuť.

<strong>Balenie: </strong>sklenená fľaša 0,33 l  a sud 15 l
<strong>Obsah alkoholu: </strong>4,9 %  obj.
<strong>Stupňovitosť:</strong> 11,5 %
<strong>Odporúčaná maloobchodná cena za fľašu:</strong> 0,99 €
<h2><strong>ZLATÝ BAŽANT HURBAN LEGEND IPA </strong></h2>

V pive Zlatý Bažant Hurban Legend IPA ucítite med, ananás aj citrusy, a to na horkom pozadí s plnou sladovou chuťou. Vyvážený súzvuk chutí zabezpečili tri druhy sladov. Uvarené je z kombinácie plzenského, karamelového a pšeničného sladu a štyroch odrôd chmeľov – Kazbek, Chinook, Cascade a Citra, použitého pre studené chmelenie.

<strong>Balenie: </strong>sklenená fľaša 0,33 l  a sud 15 l
<strong>Obsah alkoholu: </strong>6,5 %  obj.
<strong>Stupňovitosť:</strong> 15,6 %
<strong>Odporúčaná maloobchodná cena za fľašu:</strong> 1,29 €
<h2><strong>ZLATÝ BAŽANT HURBAN LEGEND POLOTMAVÝ BOCK </strong></h2>

Jantárový ležiak s výnimočnou vôňou, plnou karamelovou chuťou a s krémovou penou uzatvára trojicu legiend. Polotmavá „šestnástka“ vznikla vďaka praženému sladu.

<strong>Balenie: </strong>sklenená fľaša 0,33 l  a sud 15 l
<strong>Obsah alkoholu:</strong> 6,5 %  obj.
<strong>Stupňovitosť:</strong> 16,0 %
<strong>Odporúčaná maloobchodná cena za fľašu:</strong> 1,29 €

Všetky tri pivné špeciály Zlatý Bažant Hurban Legend sú dostupné vo fľašiach od konca apríla v maloobchodných sieťach aj v praktickom prenosnom štvorbalení a rovnako vo vybraných podnikoch aj v čapovanej podobe.

Inzercia

K téme

Autosalón Autoshow Nitra opäť v plnej sile! Dobré správy pre pivných „fajnšmekrov“ – najviac slovenských remeselných pív a nápojov nájdete práve teraz v Kauflande

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.