Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. februára 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Sony posilňuje komunikačný tím na Slovensku

BRATISLAVA 5. februára – Spoločnosť Sony predstavuje novú posilu na pozícii Brand Communication Specialist. Stala sa ňou Soňa Uhrová, ktorá do Sony prišla z českej pobočky spoločnosti Huawei, kde bola zodpovedná za marketingové aktivity a uvedenie nových produktov na český trh pod touto značkou. V uplynulých rokoch sa venovala predovšetkým komunikácii značiek z oblasti consumer segmentu a telekomunikácií, dlhodobo sa starala o klientov Nokia, Sony Czech, Epson Europe, Hewlett-Packard či
T-Mobile.

V Sony je zodpovedná za komunikáciu značky, marketingové aktivity, PR a komunikáciu na sociálnych sieťach.
Soňa Uhrová je absolventkou Univerzity Palackého v Olomouci, plynule hovorí anglicky a nemecky, vo voľnom čase rada číta, cestuje a dlhodobo sa venuje výtvarnému umeniu.

O spoločnosti Sony:
Sony je popredný celosvetový inovátor v oblasti výrobkov audio, video, komunikačných a informačných technológií určených pre súkromných spotrebiteľov i pre profesionálne trhy. Meno Sony má dobrý zvuk vďaka audiovizuálnym výrobkom ako je televízor BRAVIA™ LCD s vysokým rozlíšením (HD), digitálny fotoaparát Cyber-shot™, kamkordér Handycam®, digitálna zrkadlovka „“ („Alfa“) alebo MP3 prehrávač Walkman®, ďalej osobné počítače VAIO™ a profesionálne HD vysielacie zariadenia, ktoré využíva najmä technológiu XDCAM® HD. Spoločnosť ponúka v oblasti vysokého rozlíšenia kompletný hodnotový reťazec a vďaka svojej činnosti na poli spotrebnej elektroniky, hudby, záznamu a prenášania obrazu, hier a online zariadení je Sony jednou z popredných svetových značiek pre digitálnu zábavu. Po celom svete zamestnáva viac ako 170 000 pracovníkov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

vivo v Číne rozširuje ponuku skladacích top modelov o novinky X Fold2 a X Flip Zachyťte jedinečné momenty spojené s jedlom a zapojte sa do medzinárodnej súťaže Art Food Inspirations s módnym e-shopom Answear.sk

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.