Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. mája 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

SND a Hotel Sheraton: Keď sa umenie stretne so špičkovou gastronómiou

BRATISLAVA 4. mája – „Človek by mal byť vždy v opojení. To je jediné, na čom záleží. Dajte sa opiť vínom, poéziou, umením, láskou a krásou… alebo poctivosťou. Výber je len na vás.“ (Charles Baudelaire)

Už od počiatku vekov a zrodu vyspelých civilizácií patrilo ku kvalitnému umeniu aj dobré víno a jedlo. Tento fakt bol známy už starým Grékom, ktorí na počesť boha vína a plodnosti Dionýza pripravovali šesťdňové slávnosti (dionýzie), ktoré sa stali základom gréckej tragédie a komédie.

Ak patríte medzi divákov, ktorí po predstavení radi zavítajú do príjemného prostredia reštaurácie, aby svoj umelecký zážitok či práve prežitú katarziu prediskutovali s priateľmi pri dobrom nápoji, potešíme vás. Slovenské národné divadlo totiž začalo zaujímavú spoluprácu s Amber´s barom Hotela Sheraton, ktorá vám zaručí dokonalé prežitie divadelného zážitku aj dlho po tom, čo opustíte priestory SND.

Podmienky sú naozaj jednoduché. Stačí, ak si zakúpite vstupenky 1. a 2. kategórie na predstavenia Opery a Baletu Slovenského národného divadla v mesiacoch máj a jún 2016 a automaticky získate skvelú 20 % zľavu na alkoholické nápoje a jedálne menu v Amber´s bare hotela Sheraton v deň predstavenia.

Prijmite pozvanie, vezmite svojich priateľov a dajte sa uniesť vášňou profesionálneho umenia, doplnenou príjemne stráveným večerom pri pohári vína a gastronomických chuťovkách len niekoľko krokov od novej budovy SND.

Nezabudnite, že okrem repertoárových stálic vám na prelome mesiacov máj a jún ponúkame aj hosťujúce operné a baletné predstavenia špičkových európskych divadelných súborov v rámci festivalu Eurokontext.sk (20. 5. – 3. 6. 2016).
Využitie tejto ponuky prioritne otestovali a odporúčajú aj umelci SND, hosťujúci tenorista Opery SND Miroslav Dvorský a domáca sólistka Baletu SND Viola Mariner.
Prajeme veľa umeleckých zážitkov!

Vstupenky si môžete zakúpiť on-line na stránke www.snd.sk alebo v našich pokladniciach. Pokiaľ uprednostňujete rezerváciu, je vám k dispozícii telefónne číslo +421 2 204 72 289 alebo e-mail rezervacie@snd.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Bratislavčania chcú rekonštrukciu Kamenného námestia a bývalého hotela Kyjev, ukázal prieskum Opera SND – Návrat Svätopluka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.