Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. mája 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Slovo, ktoré pritiahne zdravie i šťastie

BRATISLAVA 5. mája – Chcete si zlepšiť život, však?
A asi chcete byť aj šťastnejší. A chcete vytvoriť a prekonať zopár hraníc? Môžu to byť telesné, mentálne, emocionálne alebo dokonca spirituálne hranice. Chcete odstrániť prekážky, ktoré cítite, že vás oddeľujú od toho, čo život môže ponúknuť.
Máme pre vás tip, ktorý vám môže zmeniť život.

Ruku na srdce – koľkokrát ste počuli samých seba povedať áno na nesprávne veci? Či už to boli vyčerpávajúce žiadosti, zlé vzťahy, časovo náročné záväzky?
Koľkokrát ste si želali, aby ste to mohli vziať späť?

Prestaňte na všetko hovoriť áno, a skúste povedať nie všetkému, čo vám ubližuje. Manželia Altucherovci ponúkajú novú životnú filozofiu, podľa ktorej je slovo ÁNO príčinou všetkého nešťastia v našich životoch. Neveríte?

Prečo je knižka Nebojte sa povedať NIE pre vás?
Tento svieži, praktický návod vám pomôže získať túto moc a odhaľuje, ako môže správne použité „Nie“ nielen ušetriť váš čas a zbaviť vás problémov, ale môže zachrániť aj váš život.

Na pozadí svojich vlastných príbehov a spätnej väzby od svojich čitateľov a študentov, autori jasne ukazujú, že máte právo povedať nie všetkému, čo vám ubližuje.
Štandardom, ktoré vám už nestačia.
Ľuďom, ktorí vás oberajú o vašu kreativitu a vyjadrenie.
Presvedčeniam, ktoré vášmu skutočnému ja nesedia.

Že o tomto práve viete? Tak prečo ho nevyužívate a často si to uvedomíte, až keď je neskoro? Naučte sa hovoriť NIE a obmedziť ÁNO v nevhodných situáciách.
Vyskúšajte to a buďte šťastní!

V knihe Nebojte sa povedať NIE autori jasne ukazujú, že každé NIE odstraňuje klietku. Každý stupeň NIE, ktorý opisujú autori v tejto knižke, oslobodzuje.
A tento program pomohol aj im. Dostať negatívne vplyvy z ich života a vytvoriť priestor pre tie pozitívne. Pritiahnuť peniaze, lásku, zdravie a príležitosti.

„Mal by som povedať nie?“
Je veľmi dôležité položiť si túto otázku. Pretože nie je ťažké hovoriť NIE, kedy sa vám zachce, bez rozmyslu a zraniť tak v situáciách, kedy to nie je potrebné. Podstatné je naučiť sa hovoriť NIE vo chvíľach, ktoré ohrozujú váš čas, oberajú vás zbytočne o energiu, zasahujú do vášho súkromia…

Presne o tom je kniha Nebojte sa povedať NIE.

Prečítajte si úryvok z novinky Nebojte sa povedať NIE.

http://www.bux.sk/knihy/241414-nebojte-sa-povedat-nie.html

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Všetko je o postoji Marius Jurgilas na Finweek Bratislava Conference: “CBDC nevnímam len ako odpoveď na krypto, ale aj ako samostatný fenomén.”

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.