Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. júna 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Slovenský Provident Financial povedie Ivo Kalík

BRATISLAVA 1. júna – Britská finančná spoločnosť Provident Financial posilňuje svoju pozíciu na Slovensku novým generálnym riaditeľom výhradne pre slovenský trh, Ivom Kalíkom. V Providente pôsobí takmer dvadsať rokov, od samého založenia spoločnosti v Českej republike v roku 1997.

Ivo Kalík, ktorý bude riadiť pôsobenie Providentu na slovenskom trhu priamo z Bratislavy, má s prácou v spoločnosti dlhoročné skúsenosti. V českom Providente pracoval už od úplného začiatku firmy a podieľal sa aj na naštartovaní slovenského Providentu v období 2000 a 2002. Sedem rokov strávil i s rodinou v Mexiku ako regionálny riaditeľ pre oblasť Guadalajara, následne bol generálnym riaditeľom v Rumunsku, odkiaľ riadil expanziu spoločnosti do Bulharska. Od minulého leta riadil ako generálny riaditeľ založenie a vedenie španielskej pobočky.

Nový generálny riaditeľ prináša na Slovensko bohaté skúsenosti z medzinárodného prostredia, z riadenia obchodu, vedenia firmy a celej skupiny International Personal Finance. „V uplynulom roku sme na Slovensku zaznamenali významné legislatívne zmeny, ktoré priamo ovplyvnili náš biznis. Dokázali sme sa zmenám a novým požiadavkám prispôsobiť a sme pripravení spoločnosť opäť posunúť k rastu,“ povedal Ivo Kalík. Petr Šaštinský je naďalej zodpovedný za obe krajiny – Slovensko a Českú republiku.

Ivo Kalík (41) pochádza Chomutova. S manželkou a tromi deťmi radi športujú, spoznávajú nové krajiny, kde sa snažia vždy vytvoriť príjemný domov pre rodinu. Riadi sa mottom „čo ťa nezabije, to ťa posilní“.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Piešťany sa zatrasú. Od smiechu Vokálny highlight roka. ‚Songs We Know‘ v Bratislave

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.