Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. marca 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Slovenská medovina na súťaži v USA znovu SVETOVÁ

BRATISLAVA 25. marca – Medovina f. APIMED, Dolná Krupá získala na najväčšej svetovej súťaži medovín MAZER CUP 2013 v USA (Boulder, štát Colorado) 2 zlaté a 1 bronzovú medailu v konkurencii 670 komerčných a domácich medovín.

Výsledková listina je na http://www.mazercup.com/mcm_results.htm

• Trnavská medovina – zlatá medaila v kategórii „Metheglin“ – bylinno korenená medovina
• Staroslovanská medovina tmavá – zlatá medaila v kategórii „Varietal Sweet“ – Sladká medovina vyrobená z jednodruhového medu
• Original Slovenská medovina – bronzová medaila v kategórii „Traditional Sweet“ – Tradičná medovina sladká z viacdruhového medu

Medoviny firmy APIMED, Dolná Krupá získali na posledných 4 ročníkoch súťaže MAZER CUP spolu 11 medailí.

O spoločnosti APIMED
Firma APIMED bola založená v r. 1998. Začiatky chovateľskej činnosti včiel však siahajú už do roku 1982. Okrem vlastnej produkcie medu a včelích produktov má firma vybudovanú dodávateľskú sieť producentov – včelárov v rámci celého Slovenska vrátane ekologicky najčistejších oblastí.

Spoločnosť APIMED svojou kvalitou a množstvom spracovaného včelieho medu a vyrobenej medoviny zaujíma jedno z popredných miest v rámci SR. Významnú časť predaja firmy tvorí export predovšetkým do Českej republiky, Švajčiarska, Nemecka, Rakúska a Bulharska.

Vysokú kvalitu vyrábaných produktov garantuje zavedenie systému HACCP a systému manažérstva kvality ISO 9001:2000, ako aj nákup moderných technologických zariadení, čím prevádzka spĺňa najprísnejšie kritériá kladené na potravinársku výrobu.

Firma okrem zásobovania veľkoobchodných a malobchodných sietí prevádzkuje 2 vlastné maloobchodné predajne s názvom „APIMED“.

V centre Trnavy na Štefánikovej ulici č. 44 a v Bratislave v Tržnici na Trnavskom mýte (I.posch.) ponúkame široký sortiment našich produktov: medovinu, med, výživové doplnky z peľu, medu a materskej kašičky, kozmetiku na báze včelích produktov, sviečky zo včelieho vosku, propolisové masti a tinktúry.

Včelnica
Súčasťou firmy je včelnica s nízkonadstavkovými úľmi, ktorej produkcia je spracúvaná spolu s ostatným nakúpeným medom. Je vlastne predchodcom a zakladateľom terajšej firmy a patrí jej v rámci firmy čestné a neodmysliteľné miesto.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Až 90 % opýtaných neje dostatok ovocia a zeleniny. Novou kampaňou to chce BILLA zmeniť. V jej obchodoch nájdete až do 80 % slovenskej produkcie Slovenská firma AJ Investments bude spolupracovať so svetoznámym investorom a miliardárom Marcom Lasrym

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.