Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. mája 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Slovenská firma získala uznávaný SAP certifikát pre hosting

BRATISLAVA 16.mája – Dlhoročné skúsenosti a pokročilé technológie v oblasti hostingu a cloud computingu priniesli spoločnosti ZUTOM z Bratislavy uznávaný certifikát SAP Certified in Hosting Services. V regióne strednej a východnej Európy sídlia aktuálne len tri spoločnosti, ktoré plnia prísne certifikačné štandardy pre hosting SAP riešení.

Úspešná certifikácia zameraná najmä na procesnú, bezpečnostnú a technologickú oblasť poskytovania hostingových a cloud služieb potvrdzuje, že spoločnosť ZUTOM spĺňa náročné štandardy v tejto oblasti. Špecialisti zo SAP AG dôkladným auditom preverili spôsobilosť spoločnosti prevádzkovať aj náročné podnikové systémy, pri ktorých sú obvykle zákazníkmi kladené najvyššie kritériá na spoľahlivosť a bezpečnosť. „Neustále pracujeme na zvyšovaní kvality našich služieb. Po úspešných auditoch a certifikácií v zmysle noriem ISO 9001, ISO 20000 a ISO 27001 pre oblasť cloud computingu v minulom roku sme sa rozhodli pre tento významný krok. Sme plne pripravení poskytnúť naše služby aj ďalším záujemcom o prevádzku podnikových systémov rôznych dodávateľov ale aj celého firemného IT v cloude. “, povedal Tomáš Kurtha, CEO ZUTOM s.r.o.

Technológie a cloudové služby ZUTOM využívajú významní IT dodávatelia ekonomických a podnikových riešení, ale aj priamo koncoví zákazníci. ZUTOM Cloud tiež úspešne prevádzkuje riešenie SAP Business One OnDemand. Zákazníci tak môžu bez vstupných investícií do licencií a infraštruktúry odoberať kompletné softvérové riešenie v online režime Softvér ako služba – SaaS. Aktuálne už službu využívajú zákazníci z viacerých krajín.

Profil ZUTOM s.r.o.
Spoločnosť ZUTOM je jedným z prvých regionálnych poskytovateľov komplexných cloud služieb spôsobom IaaS, PaaS a SaaS. Medzi spoločnosti využívajúce služby ZUTOM Cloud patria významní tvorcovia a dodávatelia softvérových riešení (ISV a systémoví integrátori) a mnohé firmy rôzneho zamerania a veľkosti. ZUTOM má dlhoročné skúsenosti a špecializáciu na oblasť cloud computingu, hostingu business critical aplikácií, riešení pre firemnú skupinovú spoluprácu a emailovú komunikáciu.

Ďalšie informácie sú dostupné na www.zutom.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Cyklotúlačky po Žitnom ostrove zavedú výletníkov aj k vrakom lodí uprostred lužného lesa 25 víťazných škôl už poznáme, vďaka známemu reťazcu sa deti naučia variť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.