Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. júla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Slováci a Česi rozhodli a vybrali harmanecký toaletný papier

BRATISLAVA 3. júla – Toaletný papier vyrábaný na strednom Slovensku spoločnosťou SHP Harmanec, ktorá patrí do skupiny SHP Group, sa môže pochváliť získaním ocenenia Najlepšia novinka 2013 rovno v dvoch štátoch. Spotrebitelia na Slovensku a v Čechách sa zhodli a za najlepšie novinky v papierovom programe vybrali výrobky Harmony. V Českej republike bol ocenený toaletný papier Harmony Soft a na Slovenku toto prestížne ocenenie získal toaletný papier Harmony Comfort.

Základom pre udelenie ocenenia sa stali výsledky exkluzívneho prieskumu, ktorý uskutočnila agentúra STEM/MARK. Slovenskí a českí respondenti hodnotili produkty na základe celkového dojmu, hodnotenia obalu a skúseností s výrobkom.

Toaletné papiere Harmony Comfort a Soft sú novinkami v portfóliu. Harmony Soft predstavuje kvalitný, jemný a pevný troj-vrstvový toaletný papier, určený pre náročných spotrebiteľov. Na trhu sú dostupné tri varianty, odlíšené farbou obalu a parfumáciou papiera. Dvoj-vrstvový kvalitný, jemný a pevný toaletný papier s razbou slnečníc sa skrýva v žltých a modrých obaloch s názvom Harmony Comfort, ktorý spĺňa požiadavky bežného, ale aj náročnejšieho spotrebiteľa.

„Sme radi, že spotrebitelia ocenili kvalitu slovenských výrobkov a zvíťazili sme, tak na domácom ako aj českom trhu, a to aj napriek silnej medzinárodnej konkurencii toaletných papierov dostupných v regáloch obchodov. O samotnej voľbe rozhodovali spotrebitelia, o to viac si ocenenie vážime. Našou snahou je spokojný a lojálny zákazník a aj preto sa neustále snažíme vylepšovať naše produkty. Z výsledkov vidíme, že sa nám tieto snahy darí napĺňať a naše produkty spĺňajú aj náročné kritériá zákazníkov na očakávanú kvalitu, pevnosť a jemnosť papiera zároveň.“ Vyjadril svoju radosť z dvojnásobného ocenenia marketingový riaditeľ skupiny SHP, Ing. Ladislav Faith.

Harmanecká spoločnosť SHP Group vyrába toaletný papier a vreckovky, ktoré sa pod značkou Harmony distribuujú na trhy v strednej a juhovýchodnej Európe. Medzinárodne pôsobiaca spoločnosť zastrešuje okrem Harmanca aj výrobu servítok v Slavošovciach, výrobu hygienických produktov pre územie bývalej Juhoslávie v SHP CELEX Banja Luka a tiež hygienických papierových výrobkov pre hotely, priemyselné závody a inštitúcie v SHP Intim – Papir na chorvátskej Istrii.

SHP Harmanec s históriou siahajúcou až do roku 1829 sa nachádza v obci Harmanec, pri Banskej Bystrici. Je vedúcou spoločnosťou SHP Group (Slovak Hygienic Paper Group), ktorá združuje skupinu výrobných a obchodných spoločností z oblasti celulózo – papierenského priemyslu. Skupina patrí do prvej trojky najvýznamnejších producentov hygienických papierov v strednej a východnej Európe.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Dobrá správa pre Slovensko: Ceny stoviek potravín výrazne klesli Dizajn štúdio ÚĽUV : Kresba v priestore. Výstava predstavuje diela tvorcov, ktorých spája hľadanie výtvarných polôh drôtu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.