Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. novembra 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Sladké druhé narodeniny Bory Mall

BRATISLAVA 7. novembra 2016 – Už tento víkend bude v Bory Mall lahodne voňavá slávnostná atmosféra. Nákupno-zábavné centrum oslavuje druhé narodeniny a vás čaká perfektný program a množstvo jedinečných momentov. Najkrajšie torty, Festival kávy, čaju a čokolády, veľkolepý narodeninový ohňostroj a zábavný Junior garantujú fantastický zážitok.

Začíname v sobotu. Pretože každá dobrá oslava musí mať narodeninovú tortu, my ju budeme mať tiež a nielen jednu. Desiatky tort zabojujú vo finále súťaže o titul „Najkrajšia torta“ –príďte si ju k nám vychutnať.

Aby toho nebolo málo, 12.11. bude Junior so štábom Moja mama varí lepšie ako tvoja hľadať nové kuchárske talenty. Tešiť sa môžete, okrem kastingu do relácie priamo v centre, na ochutnávky z kuchyne porotcu a šéfkuchára Mareka Orta. Narodeninovú sobotu zavŕšime o 19 hod. úžasným ohňostrojom. Tisíce farebných svetiel rozžiari nielen oblohu nad Bory Mall, ale aj tváre tých, ktorí ohňostroj milujú rovnako ako my.
Aby ste si k sladučkej torte mohli dať aj kávičku, čaj alebo extra kvalitný kus čokolády z rôznych kútov sveta, z nákupného centra bude najväčšia kaviareň v meste. Festival kávy, čaju a čokolády 2016 bude tento rok, 12. – 13.11., v Bory Mall. Čakajú vás lahodné chuťové zážitky doplnené príjemnou vôňou čerstvo praženej kávy a 13.11., v nedeľu, atraktívna LATTE ART SHOW.

Toto bude oslava, aká ma byť! Užite si parádny program, navštívte naše prevádzky s najnovšími kolekciami alebo zájdite do CINEMAXU, ale hlavne oslavujte s nami – už dva roky sme tu pre vás.

Bory Mall – Bližšie, než si myslíte

www.borymall.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Blíži sa Deň matiek. Pripravme im raňajky ako pre kráľovnú Prečo pivo a jedlo k sebe patria? Spoznajte pravidlá párovania piva a jedla

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.