Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. októbra 2017 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

ŠKODA KODIAQ ocenená ako najlepšie vozidlo pre stredný manažment

› ŠKODA v ankete Firemné auto roka 2017 získala dve víťazstvá

› ŠKODA KODIAQ zvíťazila v kategórii automobilov pre stredný manažment

› ŠKODA OCTAVIA opätovne dominovala v kategórii referentských automobilov

Bratislava 17. októbra 2017 – Automobily ŠKODA v ankete Firemné auto roka 2017 – ALD Automotive FLEET Awards zvíťazili v dvoch kategóriách. Úspechom je víťazstvo modelu ŠKODA KODIAQ v kategórii vozidiel pre stredný manažment, nakoľko ŠKODA svoje veľké SUV uviedla na trh len v tomto roku. ŠKODA OCTAVIA obhájila svoj vlaňajší triumf a znova si odniesla ocenenie Firemné auto roka 2017 v kategórii referentských automobilov. Porotu súťaže s osemročnou tradíciou tvorili fleetoví, finanční a ekonomickí manažéri významných slovenských spoločností, ktoré prevádzkujú väčšie automobilové parky.

„Ocenenia našich modelov s hrdosťou venujem našim autorizovaným partnerom ŠKODA na Slovensku so špecializovanými Fleetovými centrami. Aj vďaka nim firemní zákazníci našej značky získavajú všetko to, čo najviac oceňujú: celý rad komplexných a profesionálnych služieb, najlepšiu ekonomiku prevádzky a vysokú zostatkovú hodnotu modelov ŠKODA,“ hovorí Ing. Marek Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Značka ŠKODA v ankete Firemné auto roka 2017 v rámci ALD Automotive FLEET Awards získala dve ocenenia. Kategóriu automobilov pre stredný manažment premiérovo vyhrala ŠKODA KODIAQ. Veľké SUV, ktoré automobilka ŠKODA uviedla na trh len v tomto roku, naplnilo víziu Ing. Mareka Růžičku, ktorý pred rokom predpovedal: „ŠKODA KODIAQ má všetky predpoklady uspieť u firemných zákazníkov, ktorým ponúkneme všestranne využiteľný automobil pre ich každodenný život.“ V kategórii referentských automobilov zvíťazila modernizovaná ŠKODA OCTAVIA. Tento európsky bestseller tak potvrdil obľúbenosť u firiem, a tiež svoje minuloročné prvenstvo.

„Veríme, že v budúcom roku na úspech modelu ŠKODA KODIAQ nadviaže aj naša ďalšia tohtoročná novinka, kompaktné SUV ŠKODA KAROQ,“ dodáva Ing. Marek Růžička.

Firemné auto roka 2017 v rámci ALD Automotive FLEET Awards už po ôsmykrát volili fleetoví, finanční a ekonomickí manažéri významných slovenských spoločností, ktoré prevádzkujú väčšie automobilové parky. Organizátorom ankety je spoločnosť Auto Business Media, s.r.o., pod odbornou záštitou magazínu FLEET firemné automobily.

Firemným zákazníkom už niekoľko rokov poskytujú komplexnú starostlivosť a profesionálne služby Fleetové centrá značky ŠKODA. Na Slovensku aktuálne pôsobí 10 predajných a vyše 20 servisných fleetových centier. V predajnom fleetovom centre sú zákazníkom k dispozícii všetky modelové rady ŠKODA ako výstavné automobily. Garanciou profesionálneho prístupu a špičkovej starostlivosti o automobilový park sú odborne vyškolení fleetoví poradcovia. Zárukou individuálneho prístupu sú osobní fleetoví manažéri. Výhodou servisných fleetových centier sú napríklad rezervácie počas rozšírených otváracích hodín, ako aj expresný servis, manažment poistných udalostí a ďalšie služby.

K téme

Po cestách stále jazdia vodiči po vplyvom alkoholu, škodu spôsobenú iným od nich poisťovňa vymáha späť Rozprávkové prázdniny klopú na dvere

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.