Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. novembra 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

„S Norbi Update nestratíte nič – jedine nadváhu.“

BRATISLAVA 11. novembra (WBN/PR) – Ľudia si ťažko zvykajú na niečo, čo sa líši od toho, čo robili celý život. Je to hlavne preto, že sa musia vzdať niečoho, čo im spôsobilo túto závislosť. Je to ako napríklad fajčenie. Niekto si odvykne ľahšie, niekto sa pokúša celý život a iný to radšej ani neskúsi… nie že by to nedokázal, ale tá droga je tak silná, že si ani neuvedomí, že sa jej nedokáže vzdať! Presne takto to funguje aj s cukrom a rafinovanými sacharidmi. Žiaľ, ľudí závislých na cukre je oveľa viac ako tých, ktorí holdujú fajčeniu. Práve preto si všetci myslia, že jesť cukor je úplne normálna vec. Veď aj fajčiť alebo nie?!

Ing. Ivan Gallo, špecialista na zdravé stravovanie o tom vie svoje. Sám bol totiž (ako väčšina obyvateľstva) takto závislý. Konzumoval priveľa rafinovaných cukrov, pričom si myslel, že sa stravuje zdravo. Keď však kíl a zdravotných problémov pribudlo, začal sa stravou zaoberať podrobnejšie. To ho doviedlo k podnikaniu s Norbi Update a k novému životnému štýlu. Kilá išli dole a on úspešne rozbehol podnikanie, vďaka ktorému mnoho ľudí nielen chudne, ale si aj udržuje želanú váhu. Norbi Update stravovanie pomáha dokonca aj diabetikom, ktorí vďaka nemu znižujú dávky liekov. Ivanovi Gallovi sme preto položili pár otázok súvisiacich so stále aktuálnou témou chudnutia.

Ľudia a najmä ženy neustále bojujú so svojou váhou. Tých, ktoré chcú pribrať, je žalostne málo. Väčšina sa borí s nadbytočnými kilami. Prečo je to podľa vás tak?

Dôležité je pochopiť, prečo a hlavne ako sme nadbytočné kilogramy nadobudli. Príčiny sú zvyčajne dve: nesprávna strava a málo pohybu. Keď sa tieto dve veci napravia, zmiznú aj kilogramy. Samozrejme, nie každému to ide rovnako ľahko. Staršie ročníky väčšinou dosahujú zmenu životosprávy o niečo ťažšie. Darmo, majú viac (zlo)zvykov, ktoré majú v sebe rokmi viac zakódované. Celkovo je organizmus viac zruinovaný od pôsobenia škodlivých potravín, čo je pochopiteľné, veď dlhšiu dobu holdoval nesprávnym potravinám.

Znie to pomerne jednoducho. Každý, kto ale aspoň raz diétu držal, však vie, že je to boj. Prečo ho väčšinou prehrávame?
Pokračovanie TU (http://www.update.sk/sk/udalosti/pisali-o-nas/)

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Chudnúť sa dá aj bez hladovania S nami máte záruku kvality

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.