Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. marca 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Ružová novinka Hubert de Luxe rosé uspela v Paríži

BRATISLAVA 11. marca – Minulý týždeň bol pre slovenské vína a sekty mimoriadne úspešný, bodovali totiž na prestížnej medzinárodnej súťaži vín Vinalies International Paris 2014. Výborne sa uviedla aj novinka od spoločnosti Hubert J.E., Hubert de Luxe rosé, ktorá získala cennú striebornú medailu.

„Úspech v súťaži a s tak silnou medzinárodnou konkurenciou nás len uisťuje, že máme byť na čo hrdí. Už sme zvyknutí, že náš sekt Hubert de Luxe sa pravidelne umiestňuje na vysokých priečkach v hodnotení, aj preto nás veľmi teší striebro pre jeho ružovú verziu,“ hovorí Ing. Ingrid Vajcziková, PhD, hlavná enologička Hubert J.E.

Nový sekt Hubert de Luxe rosé má lahodnú chuť lesného ovocia a jedinečnú inšpiratívnu arómu. Za svoju elegantnú ružovú farbu vďačí odrode Tramín červený. Hubert de Luxe rosé sa výborne hodí k jemným zákuskom s ovocím, cheesecake alebo vanilkovej zmrzline s horúcimi malinami.

Viac informácii na:
http://www.hubertsekt.sk/products/_hubert-de-luxe-rose

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Pohodlnosť nadovšetko. So štýlovými kúskami z F&F to platí dvojnásobne! Žiarivé a trblietavé kúsky značky F&F z Vás spravia kráľovnú večera!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.