Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. mája 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Umožnila verejnú projekciu prenosov z hokejových MS 2014

BRATISLAVA 9. mája – Zápasy sa budú môcť vysielať na veľkoplošných obrazovkách na celom Slovensku, keďže RTVS sa podarilo zabezpečiť práva aj na tento druh vysielania. Týka sa to hlavne verejných priestranstiev, námestí, klubov, reštaurácií či barov, ktoré sa počas hokejového sviatku stávajú miestami stretnutí slovenských fanúšikov.
„Na základe rozhodnutia manažmentu RTVS súhlasí s vysielaním priamych prenosov zápasov z MS v hokeji na veľkoplošných obrazovkách pod podmienkou, že príslušné podujatie bude verejne prístupné a nebude sa naň vyberať vstupné,“ povedal k verejnej projekcii hokejových majstrovstiev sveta šéf spravodajstva a športu Lukáš Diko. V opačnom prípade treba sa treba obrátiť s osobitnou žiadosťou na RTVS.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.