Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. januára 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Tajné životy sledovalo viac ako pol milióna divákov

BRATISLAVA 26. januára – Jednotka bola počas víkendu najsledovanejšou televíziou na trhu v čase vysielania nedeľnej premiéry piatej časti seriálu Tajné životy, ktorú si pozrelo rekordných 512-tisíc divákov (podiel na trhu 21,2%), čo predstavuje najvyššiu hodnotu sledovanosti seriálu. Trhovou jednotkou bola Jednotka aj v čase vysielania sobotnej reprízy relácie Milujem Slovensko (252-tisíc divákov / podiel na trhu 17,2%) a nedeľnej reprízy relácie Nikto nie je dokonalý (358- tisíc divákov / podiel na trhu 19,6%).
Diváci si obľúbili aj novú šou s Katkou Brychtovou Nečakané stretnutia. V sobotu večer si ju pozrelo 375-tisíc divákov (podiel na trhu 17,4%), čo sú zatiaľ jej najvyššie dosiahnuté hodnoty sledovanosti.
Najlepšiu sledovanosť vo svojej histórii dosiahol tiež magazín rád a inšpirácií na voľný čas Postav dom, zasaď strom, ktorý si pozrelo až 310-tisíc divákov (podiel na trhu 19,2%). Rovnako úspešne naň nadviazala súťažná relácia Taxík s Petrom Kočišom, ktorá dosiahla najvyššiu sledovanosť za posledné tri roky (299-tisíc divákov/podiel na trhu 17,4%). Najvyššie hodnoty sledovanosti za posledný rok dosiahla v nedeľu podvečer aj populárna šou s najlepšími receptami Kamily Magálovej, Pavla Pospíšila a ich hostí Tajomstvo mojej kuchyne (sledovanosť 376-tisíc divákov/podiel na trhu 18,5%).
Veľký divácky úspech zaznamenala strhujúca dráma z prostredia koncentračného tábora Colette. Film, na ktorom sa RTVS podieľala ako koproducent, v piatok o 20:20 sledovalo 275-tisíc divákov (podiel na trhu 13,9%). Colette RTVS odvysielala pri príležitosti 70. výročia oslobodenia koncentračného tábora v Osvienčime a zároveň ako pripomienku Medzinárodného dňa pamiatky obetí holokaustu, ktorý bol OSN vyhlásený na 27. januára.
Poznámka: Všetky dáta sledovanosti sú platné pre cieľovú skupinu 12+.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Bratislavský chlapčenský zbor v Opere SND prezradí tajomstvá ľudského hlasu Objavte Poloniny vďaka unikátnym zážitkom. Tradičné remeslá, nedotknutá príroda a rusínsky temperament

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.