Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. septembra 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Signál zo summitu vysielala do celého sveta

BRATISLAVA 19. septembra – RTVS počas uplynulého víkendu komplexne informačne pokrývala priebeh summitu predstaviteľov členských krajín Európskej únie v televíznom a rozhlasovom vysielaní. Televízne spravodajstvo v piatok 16.9.2016 tvorilo viac ako 6,5 hodín vysielania JEDNOTKY. Spravodajské vysielanie na Jednotke si zaplo viac ako milión divákov (1.005.000, čo predstavuje takmer 22,0% z populácie 12+). Podrobné informácie a analýzy zo Summitu boli počas celého dňa primárnym obsahom vysielania Rádia Slovensko. Dopravná situácia bola celý deň pravidelne aktualizovaná vo vysielaní Zelenej vlny. Medzinárodný živý signál RTVS počas celého dňa zabezpečovala aj pre 1000 akreditovaných novinárov v tlačovom stredisku a TV signál vyrobený RTVS a distribuovaný prostredníctvom satelitu, využili desiatky vysielateľov po celom svete.
„Vďaka zodpovednosti a profesionálnemu prístupu mojich kolegov zo spravodajstva, ale aj náročnému a komplexnému technickému zabezpečeniu zo strany RTVS mali možnosť diváci a poslucháči, nielen na Slovensku, sledovať naživo dianie na bratislavskom summite. RTVS jednoznačne obstála v tejto náročnej skúške a potvrdila tak, že nezávislé verejnoprávne médiá majú v Európe nezastupiteľnú úlohu,“ povedal Václav Mika, generálny riaditeľ RTVS.

Dominika Šulková
Manažér marketingu a komunikácie s verejnosťou
Sekcia marketingu a komunikácie RTVS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Korona rok posilnil naše vzťahy Petra Vlhová venovala svoju originálnu pretekársku prilbu do súťaže pre Plamienok

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.