Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. marca 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Radio_HEAD AWARDS 2013 má sochu na Hlavnom námestí

BRATISLAVA 12. marca – Postavenie sochy okamžite vzbudilo obrovský záujem a ihneď sa s ňou chceli fotiť všetci okoloidúci. Autorom pôvodného výtvarného návrhu ceny a sochy Radio_Head Awards je Bety K. Majerníková, výrobcom zväčšeniny, ktorá je umiestnená na Hlavnom námestí, je kreatívny ateliér JaOnMi CreatureS s.r.o.
Nápad vznikol z iniciatívy Sekcie marketingu a komunikácie RTVS, bratislavské Hlavné námestie bude skrášľovať od dnešného dňa až do 30. marca. Počas slávnostného vyhlasovania cien bude súčasťou pódia na ceremoniáli v Starej tržnici, neskôr bude vystavená v priestoroch Slovenského rozhlasu. Počínajúc týmto ročníkom sa stane stálou súčasťou odovzdávania cien Radio_HeadAwards.
Už v najbližších dňoch sa fanúšikovia môžu tešiť na súťaž, ktorá bude bezprostredne súvisieť so sochou. Súťaž bude prebiehať na facebookovej stránke RTVS a tiež na fanúšikovskej stránke Radio_Head Awards. Poďakovanie patrí partnerovi podujatia hlavnému mestu Bratislava, ktoré postavenie sochy na námestí láskavo umožnilo.
Dva dni pred odovzdávaním cien v Starej tržnici budú patriť Radio_Head Awards Festivalu, ktorý pre návštevníkov v piatok 28. marca a v sobotu 29. marca otvorí tri sály Slovenského rozhlasu. Po prvýkrát v histórii cien sa na tohtoročnom pokračovaní Radio_Head Awards podieľajú dva rozhlasové okruhy RTVS – Rádio_FM a Rádio Devín. V koncertných sálach Slovenského rozhlasu sa bude odohrávať prehliadka toho najlepšieho z hudobnej ponuky Rádia_FM a Rádia Devín. Počas dvoch dní budú môcť návštevníci festivalu zažiť svetové hudobné premiéry, minuloročných víťazov Radio_Head Awards, ale aj hudobnú poctu Marekovi Brezovskému, či organový koncert Philipa Glassa v podaní Fera Királya. Organizátorom festivalu sú RTVS a SOZA. Vstup na koncerty bude voľný.
Mená víťazov tohtoročných Radio_Head Awards budú oznámené počas slávnostného udeľovania cien v bratislavskej Starej tržnici 30. marca.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

fi

K téme

17. ročník súťaže Fénix – Kultúrna pamiatka roka má svojich víťazov Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.