Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. apríla 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Pozýva na Večer s Havranom

BRATISLAVA 28. apríla – Divákom ponúkne rozhovory s ľuďmi, ktorí ťahajú krajinu dopredu, sú inšpiratívni, no z rozmanitých dôvodov nie vždy známi. Slovenská spoločnosť má s pomenúvaním samej seba historický problém. „Nevieme o sebe viac ako pred dvadsiatimi rokmi, vieme iba to, že svet sa mení, no nevieme, ktorým smerom. Máme málo informácii o našom živom spoločenstve, ale aj o tom, ako sú veci prepojené. V tejto diskusii sa spoločne s mojimi hosťami budeme pokúšať hľadať odpovede aj na tieto otázky,“ povedal k spusteniu Večery s Havranom jej moderátor M. Havran.
Súčasťou diskusií budú aj postrehy verejnej mienky a dokrútky. Názory respondentov z reprezentatívneho panela poskytnú obraz o tom, ako fenomény súčasnej doby vníma spoločnosť. Diváci sa môžu tešiť na témy Sú konšpiračné teórie nebezpečné?, Potrebujeme hrdinov?
Euroanalfabetizmus médií 10 rokov po vstupe do EÚ, Ako hovoriť o chudobe? , Dá sa z vedeckého hľadiska dokázať láska? alebo Život starých ľudí.
Pozvanie do prvého vydania, ktoré odvysiela Dvojka budúci utorok o 21:50 a jeho témou budú konšpiračné teórie, prijali popredný český publicista a mediálny expert Karel Hvížďala, lekár a analytik Svetovej banky Juraj Mesík a Gustáv Murín, autor mnohých známych románov a vedec.

Doplňujúce informácie:
Večera s Havranom
Týždenník, Dvojka, utorok 21:50
Prvé vydanie 29.4.2014

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.