Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. októbra 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Milujem Slovensko v silnej konkurencii so sezónnym maximom

BRATISLAVA 21. októbra – Počas pracovného týždňa svoje sezónne maximá dosiahli spravodajské relácie vysielané počas dňa – Správy RTVS o 12:00 (trhový podiel 8,2%) a Správy RTVS o 16:00 (trhový podiel 8,9%).
Rovnako najlepší týždenný výkon dosiahla zábavno-súťažná relácia 5 proti 5, ktorú si minulý týždeň v priemere pozrelo 215-tisíc divákov (trhový podiel 14,1%). Hodnoty na úrovni svojho najlepšieho sezónneho výkonu sa podarilo dosiahnuť aj šou Nikto nie je dokonalý s hosťami Leošom Marešom a Borisom Kollárom, ktorú si pozrelo 347-tisíc divákov (trhový podiel 16,0%).
V závere pracovného týždňa sa mimoriadne darilo obľúbenej piatkovej zábavnej šou Milujem Slovensko so sledovanosťou 401-tisíc divákov (trhový podiel 20,1%). Relácii sa tak v konkurencii intenzívne promovaného nového seriálu na jednej z komerčných staníc podarilo dosiahnuť svoje najvyššie hodnoty sledovanosti v aktuálnej sezóne.
Počas víkendu bola Jednotka najsledovanejšou televíziou v čase vysielania relácie O 5 minút 12 (157-tisíc divákov, trhový podiel 15,5%), ako aj počas nasledujúcej relácie Občan za dverami, ktorú si pozrelo 182-tisíc divákov (trhový podiel 17,6%).
K úspešným víkendovým reláciám patrí aj Tajomstvo mojej kuchyne s Kamilou Magálovou a jej hosťami, ktorej sledovanosť od začiatku sezóny každý týždeň rastie, poslednú nedeľu si ho pozrelo 286-tisíc divákov (trhový podiel 16,7%).
Všetky dáta merané v CS 12+.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Bratislavský chlapčenský zbor v Opere SND prezradí tajomstvá ľudského hlasu Objavte Poloniny vďaka unikátnym zážitkom. Tradičné remeslá, nedotknutá príroda a rusínsky temperament

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.