Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dedickin slub.jpg
Foto: Bux.sk
1. februára 2022 PR správyKultúraKnihy od PRservis.skSITA Diskusia()

Romanca Dedičkin sľub si vás obmotá okolo prsta!

1.2.2022 –  „Bála sa, že nikdy nebude mať vlastnú rodinu, že bude niekoho potrebovať, no ju, žiaľ, nebude potrebovať nik. Že ju niekto využije pre jej bohatstvo, že bude niekoho veľmi ľúbiť, ale ho stratí… Znova stratí… Že bude musieť žiť tak ako žila dlho v detstve – so zlomeným, prázdnym srdcom.“

Médiá písali o tejto knihe veľmi pozitívne. Čitatelia si pochvaľovali a napríklad na Amazone jej dali 4,4 hviezdičky z 5.
A Dedičkin sľub vychválili aj bestsellerové autorky v tomto žánri ako Julie Klassen, či Laura Franz.
Aká teda je nová historická romanca Dedičkin sľub?

Dedička panstva Winterwood Amelia Barrettová sa ocitla v nezávideniahodnej situácii. Aby získala rozprávkový majetok, ktorý jej právom patrí, musí sa vydať, skôr než dovŕši dvadsiaty štvrtý rok. Navyše sľúbila umierajúcej priateľke, že sa postará o jej malú dcérku Lucy, a tento sľub je rozhodnutá stoj čo stoj dodržať. Jej snúbenec Edward Littleton však nechce o dieťati ani počuť…

A tak keď po Lucy príde jej otec, námorný kapitán Graham Sterling, Amelia vymyslí nevídaný plán: zruší zasnúbenie s Littletonom a prehovorí kapitána, aby si ju bez otáľania vzal za ženu. Keď sa už-už zdá, že je všetko na najlepšej ceste, stane sa niečo nečakané a Amelia s Grahamom musia čeliť najťažšej skúške, akú im kedy osud pripravil. Od toho, ako sa s ňou popasujú, závisia životy nielen ich dvoch…

Pozrite si book trailer:

Dedičkin sľub je veľkým prekvapením, veľmi príjemným čítaním a už teraz sa môžete tešiť na ďalšie diely série Tajomstvá vresovísk. Pri jej príbehu budete vzdychať od radosti, smiať sa aj plakať, a pri niektorých pasážach si budete nervózne hrýzť nechty. Vzrušujúci príbeh o rodinnej dráme, cti a šľachetnosti, o únose. Plný intríg, emócií a sladkobôľnej lásky.

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Lucia Vráblicová:

Sarah E.Ladd

Sarah je oceňovaná a jedna z najpredávanejších autoriek regentských romancí. Vždy milovala toto historické obdobie – oblečenie, hudbu, literatúru aj umenie. Keď bola počas vysokej školy na výlete v Anglicku a Škótsku, len sa táto láska k regentskému obdobiu v nej upevnila. A tak sa v roku 2010 pustila do písania historických romancí.

Sarah e ladd.jpg
Sarah E.Ladd.Foto: Bux.sk

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

K téme

Princ Harry perie špinavú bielizeň kráľovskej rodiny. Aká je jeho kniha Náhradník? Prečo sa nedokážeme viac a lepšie sústrediť? A ako to napraviť?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.