Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. októbra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Riešenie PosAm pre poisťovne slávi úspech v zahraničí

BRATISLAVA 3. októbra – Dlhoročné skúsenosti a najnovšie investície v oblasti vývoja a implementácie aplikácií pre podporu predaja poistných produktov a manažmentu poistných udalostí majú zásluhu na tom, že sa PosAm začína presadzovať s riešeniami pre core business poisťovní aj v zahraničí.

Významnú poisťovaciu spoločnosť v Chorvátsku zaujali riešenia PosAm Allegro Multichannel, určené pre podporu predaja poistných produktov. PosAm-u sa tak začína presadzovať na poli dodávok softvérových riešení a procesných konzultácií pre komerčné poisťovne aj v zahraničí.

Jedná sa o dôležitý posun potvrdzujúci kvalitu našich riešení a dokladujúcich naše znalosti a skúsenosti na poli optimalizácie kľúčových procesov v poisťovníctve. PosAm ťaží zo svojich niekoľkoročných skúseností a úspešných implementácií riešení v tejto oblasti na Slovensku a v Čechách. Potvrdzuje sa tým zároveň správnosť nedávnych investícií do inovácií samotných riešení ale aj podpory predaja, ktoré mali za cieľ posilniť akceptáciu riešení pre core business poisťovní v zahraničí.

V oblasti automatizácie predaja podporujú PosAm riešenia mobilný predaj produktov, riadenie predaja s prepracovaným reportingom a tiež manažment kampaní. Podrobnejšie informácie o riešeniach pre poisťovne získate na www.posam.sk/allegroSK

O spoločnosti
PosAm pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. Z niekoľkých nadšencov výpočtovej techniky sa spoločnosť rozvinula do firemnej štruktúry s viac ako 250 zamestnancami. V roku 2010 sa PosAm stal súčasťou skupiny Slovak Telekom, čím potvrdil a posilnil pozíciu vedúcej IT spoločnosti na Slovensku. Hlavným cieľom spoločnosti je prinášať partnerom a zákazníkom úžitok prostredníctvom unikátnych riešení s využitím potenciálu širokej škály informačných technológií. PosAm sústreďuje svoje úsilie na poskytovanie služieb a riešení pre korporátnych zákazníkov. V rámci svojho portfólia PosAm ponúka individuálny softvérový vývoj, vlastné aplikačné riešenia, systémovú integráciu, konzultačné služby, outsourcing a infraštruktúrne riešenia. Partnerské vzťahy so svetovými technologickými lídrami, inovačný potenciál manažmentu a silný lokálny tím, podporený investíciami do vzdelávania zamestnancov sú zárukou neustáleho napredovania a špičkových výkonov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

VÚB banka prefinancovala nákladné vozidlá za 5 miliónov eur Prieskum odhalil: Stravovanie malých detí pred obrazovkou rastie, vo výžive im najviac chýba železo a vitamín D

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.