Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. apríla 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Riaditeľka SAS Slovakia povedie aj českú pobočku

Hana Kvartová je od apríla šéfkou softvérovej a poradenskej firmy SAS pre Slovensko aj Českú republiku.

BRATISLAVA 1. apríla – Česká pobočka softvérovej a poradenskej firmy má od apríla novú country manažérku. Stala sa ňou Hana Kvartová, doterajšia výkonná riaditeľka SAS Slovakia, ktorá tak povedie obidve pobočky. H. Kvartová stojí na čele slovenského SAS-u šesť rokov, predtým pôsobila vo firme štyri roky na oddelení Business Consultingu. Pred dvomi rokmi sa objavila medzi desiatkov nominantov na ocenenie manažér roka, ktoré udeľuje týždenník Trend.

H. Kvartová verí, že užšia spolupráca manažmentov obidvoch krajín umožní lepšie plniť požiadavky klientov SAS-u, ku ktorým patria zväčša nadnárodné firmy. „U viacerých našich klientov už k prepojeniu manažmentov slovenských a českých pobočiek prišlo a od svojich dodávateľov požadujú väčšiu flexibilitu a lepšie prepojenie aktivít na obidvoch trhoch,“ hovorí H. Kvartová.

Českí a slovenskí klienti poskytovateľa analytického softvéru a biznis poradenstva budú mať vďaka tesnejšiemu prepojeniu a spolupráci obidvoch pobočiek k dispozícii rozšírený tím vyše stovky špičkových odborníkov, ktorí dokážu pokryť širšiu oblasť požiadaviek. V súvislosti so zjednotením riaditeľskej stoličky nedôjde k žiadnej redukcii ani k zmenám zodpovedností jednotlivých zamestnancov.

„Cieľom je predovšetkým lepšia spolupráca, lepšie zdieľanie zdrojov a v konečnom dôsledku poskytovanie kvalitnejších služieb klientom. Samozrejme zároveň veríme, že tým dosiahneme na oboch trhoch aj lepšie obchodné výsledky,“ dodáva H. Kvartová.

O SPOLOČNOSTI SAS

SAS je lídrom v analytike. Prostredníctvom inovatívneho softvéru a služieb v oblasti analytiky, business intelligence a data managementu, SAS pomáha viac ako 75 000 spoločnostiam robiť lepšie rozhodnutia rýchlejšie. Už od roku 1976 dáva SAS svojim zákazníkom po celom svete THE POWER TO KNOW®.
Na Slovensku má SAS svoje zastúpenie od roku 1995 a špecializuje sa najmä na finančný sektor, telekomunikácie, energetiku a akademickú oblasť. Medzi najvýznamnejších klientov SAS-u na Slovensku patria: VÚB, a.s.; Slovenská Sporiteľňa, a.s.; Tatra banka, a.s.; Unicredit Bank Czech Republic and Slovakia; OTP Banka Slovensko, a.s.; Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s.; Kooperativa poisťovňa, a.s. VIG ; Union poisťovňa, a.s; Slovak Telekom, a.s., Štatistický úrad SR a iné. Viac informácií nájdete na: www.sas.com/slovakia.

SAS a všetky ďalšie názvy produktov a služieb SAS Institute Inc. Sú registrovanými ochrannými známkami SAS Institute Inc. v USA a ďalších krajinách. ® označuje registráciu v USA. Ďalšie značky a názvy produktov sú ochrannými známkami konkrétnych spoločností.© 2016

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Slovensko na Expo Dubaj ako veľký hráč v segmente malých lietadiel Ostáva už len 1 mesiac. Od 1. januára 2022 sa spúšťa zálohový systém

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.