Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. novembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Regionálne diskusné fórum Trnava 2013

BRATISLAVA 11. novembra – Ako Európska únia prispieva k zamestnaniu mladých ľudí? Je EÚ globálnym hráčom vo svete? To sú hlavné témy Regionálneho diskusného fóra, ktoré sa bude konať v piatok 15. novembra 2013 na pôde Trnavskej univerzity v priestoroch Auly Pazmaneum. Organizuje ho Informačná kancelária Európskeho parlamentu (IKEP) na Slovensku v spolupráci s Právnickou fakultou Trnavskej univerzity v snahe priblížiť Európsky parlament občanom.

Na fóre vystúpia poslanci Európskeho parlamentu Katarína Neveďalová a Boris Zala, poslanec NR SR Ivan Štefanec, zástupcovia Ministerstva zahraničných vecí SR, Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny, odborov či Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku. Regionálne diskusné fórum Trnava 2013 sa bude konať v čase od 09.30 do 13.30 hod. a záujemcovia z radov študentov a verejnosti budú mať možnosť diskutovať s pozvanými hosťami na témy zamestnania mladých ľudí v Európskej únii či medzinárodného postavenia Európskej únie vo svete. Informovala Soňa Miháliková Mellak z Informačnej kancelárie Európskeho parlamentu v Bratislave.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Zákazníci COOP Jednoty opäť vybrali zaujímavé projekty lokálnych komunít Od vášne k úspechu: Vinár, ktorý sa stal šampiónom regionálnych vín

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.