Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. januára 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

R. Čavojský ocenený Zlatou medailou I.D.C. Holding, a.s.

BRATISLAVA 15. januára – Na dnešnom spoločnom zasadaní Predstavenstva a Dozornej rady I.D.C. Holding, a.s., z rúk predsedu Predstavenstva Ing. Pavla Kovačiča a predsedu Dozornej rady I.D.C. Holding, a.s., profesora Štefana Kassaya si prevzal ocenenie Ing. Rastislav Čavojský. Zlatú medailu I.D.C. získal laureát za výnimočné zásluhy a dosahovanie vynikajúcich pracovných výsledkov na zverenom úseku v zahraničí, za šírenie odborných znalostí a významný podiel na dosahovaných výsledkoch I.D.C. Holding, a.s., predovšetkým za svoje pôsobenie v Poľsku, v I.D.C. POLONIA S.A.

Dcérska spoločnosť slovenského holdingu I.D.C. POLONIA S.A. sa presadila na veľkom trhu severného suseda, kde obsadila prvé miesto v kategórii nezávislých zahraničných výrobcov. Ocenený Rastislav Čavojský pôsobí ako riaditeľ I.D.C. POLONIA S.A. „Veľmi si vážim pracovné zanietenie pána Čavojského, jeho húževnatosť, profesionalitu a morálne vlastnosti ako čestnosť a zásadovosť. On a jeho tím v Poľsku majú výborné výsledky. Skoro jedna tretina našej výroby zo Slovenska sa umiestňuje na tomto trhu,“ povedal Ing. Pavol Kovačič na slávnostnom udeľovaní ceny. Profesor Štefan Kassay, vedec a podnikateľ, dodáva: „I.D.C POLONIA dosiahla extrémny rast. Začínala pred desiatimi rokmi doslova na zelenej lúke a Ing. Čavojskému sa podarilo presadiť v silnej konkurencii.“

Ocenený Rastislav Čavojský povedal po prevzatí Zlatej medaile I.D.C.: „Som veľmi vďačný za toto ocenenie a slová, ktoré tu odzneli. Musím však povedať, že toto ocenenie patrí aj všetkým členom môjho tímu, ktorí spolu so mnou tvrdo pracovali na tom, aby sme boli úspešní.“

V Poľsku sú veľmi populárne „wafle“ Horalky, ktoré však zákazníci poznajú pod názvom „Goralki“. Populárnymi sú aj oblátky Andante, cukríky z radu Verbena a ďalšie výrobky zo slovenskej výroby I.D.C. Holding, a.s. Pre vysoký záujem zahraničných odberateľov spoločnosť na maximum zvyšuje výrobu a od jesene minulého roku začala s výstavbou nových Integrovaných závodov, ktoré umožnia nárast výrobných kapacít.

Profil Rastislava Čavojského
Ing. Rastislav Čavojský sa narodil 28. januára 1969. Pre spoločnosť I.D.C. Holding, a.s, začal pracovať v roku 1998 na pozícii riaditeľa Kredit manažmentu. Ďalej pôsobil na významných postoch v spoločnosti ako riaditeľ Nákupu a obchodný riaditeľ. Od vzniku dcérskej spoločnosti I.D.C. Polonia S.A. zastáva post riaditeľa. Je ženatý má dve deti a trvalo žije v Poľsku.

I.D.C. Polonia S.A.
I.D.C. POLONIA S.A. je dcérskou akciovou spoločnosťou patriacou do skupiny najväčšieho slovenského výrobcu cukroviniek a trvanlivého pečiva I.D.C. Holding, a.s. Firma je aktívna na poľskom trhu od roku 2000 a je výhradným distribútorom produktov I.D.C. Holding, a.s. pod značkami : Andante, Horalky, Verbena, Figaro, Sedita, Baili, Trend na poľskom trhu. Sieť aktívnej distribúcie pôsobí na celom území Poľska. I.D.C. POLONIA S.A. obchoduje na nezávislom veľkoobchodnom a maloobchodnom trhu, ako aj s nadnárodnými zahraničnými sieťami super a hypermarketov a celopoľskými domácimi sieťami.

Spoločnosť I.D.C Polonia S.A. sa môže pochváliť nielen výrobnými výsledkami, ale aj oceneniami. Piatykrát bola ocenená cenou „Gazela Bizniseu“, ktorý udeľuje denník „Pulz Biznisu“ za jeden z najvyšších rastúcich medziročných obratov. Ďalej I.D.C. Polonia je držiteľom ocenia „Diament Biznese“ za dosiahnuté výsledky v porovnaní s inými firmami.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Unilabs Slovensko bol ocenený medzi najlepšími zamestnávateľmi v odvetví zdravotníctva Ocenenie Zlatý Agitos získal tento rok Milan Fiľo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.