Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. marca 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Prvá čerpacia stanica Shell v Dubnici nad Váhom

BRATISLAVA 21. marca – Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. zajtra oficiálne otvorí svoju 75. čerpaciu stanicu na Slovensku. Nachádza sa na kruhovom objazde medzi Dubnicou nad Váhom a Novou Dubnicou, necelý kilometer od diaľnice D1. Počas zajtrajšieho otvorenia budú všetky palivá na čerpacej stanici v akciovej cene.

„Veríme v prínos čerpacej stanice pre región. Nachádza sa totiž na mieste, kde v budúcnosti vyrastie nová priemyselná, ako aj obytná štvrť. Stanica tak môže pozitívne prispieť k rozvoju infraštruktúry novej mestskej časti. Navyše je lokalizovaná necelý kilometer od diaľnice D1, preto veríme, že si ju obľúbia aj tranzitní vodiči,“ vraví Igor Janok, riaditeľ prevádzky čerpacích staníc Shell na Slovensku a v Českej republike.

Čerpacia stanica disponuje dvomi multistojanmi s výkonnými palivami Shell V-Power Nitro+ a Shell V-Power Nitro+ Diesel, rovnako ako úspornými palivami Shell FuelSave Diesel a Shell FuelSave Natural 95. Plynulý prevádzkový chod kamiónov zabezpečuje samostatný stojan s prietokom paliva až 140 l za minútu. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti a ochrany životného prostredia sú všetky palivové nádrže dvojplášťové. Celková kapacita nádrží je vyše 110 000 litrov.

Zákazníci môžu využívať 24-hodinový servis a štandardné doplnkové služby, ako kompresor pre tlakovanie pneumatík a vysávač. V predajni okrem bežného sortimentu možno kúpiť kávu a občerstvenie z radu deli2go. Na cestách sa tak môžu vodiči posilniť chutnými bagetami a sendvičmi. Na čerpacej stanici je taktiež zriadená WiFi zóna. Pre všetkých zákazníkov zdarma k dispozícii na 2 hodiny denne.

Pri návšteve čerpacej stanice sa vodiči môžu zaregistrovať do vernostného programu Shell CLUBSMART. Spomedzi programov čerpacích staníc na Slovensku má Shell CLUBSMART najdlhšiu tradíciu. K dispozícií je aj atraktívny GoSmart magazín s informáciami o vernostnom programe, aktuálnou ponukou produktov a služieb CLUBSMART, zaujímavými článkami a rozhovormi.

V deň slávnostného otvorenia čerpacej stanice majú možnosť zákazníci tankovať všetky palivá za zvýhodnenú cenu.

Shell Slovakia
Spoločnosť Shell Slovakia s.r.o. reprezentuje v Slovenskej republike záujmy materskej spoločnosti Royal Dutch Shell plc. prevádzkuje rozsiahlu sieť čerpacích staníc po celom území Slovenska, ponúka medzinárodné palivové karty euroShell a predáva motorové oleje a mazivá Shell. Divízia Shell Aviation dodáva letecké palivo pre medzinárodné letisko v Bratislave a prostredníctvom divízie Shell Energy Europe zabezpečuje dodávky zemného plynu širokému spektru zákazníkov z oblasti priemyslu a služieb. Viac informácii ponúka www.shell.sk

Royal Dutch Shell plc
Spoločnosť Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglicku a vo Walese. Centrálu má v Haagu a jej akcie sú kótované na burzách v Londýne, Amsterdame a New Yorku. Spoločnosť Shell pôsobí vo vyše 90 krajinách sveta v oblasti prieskumu a ťažby ropy a zemného plynu, výroby a marketingu kvapalného zemného plynu a skvapalňovania zemného plynu. Ďalej pôsobí vo výrobe, marketingu a preprave ropných produktov a chemikálií a v projektoch, ktoré sa zaoberajú obnoviteľnými zdrojmi energie. Viac informácii nájdete na www.shell.com

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Eviden predstavil portfólio riešení, ktoré umožnia využiť AI naplno Alfons Mucha bol geniálny fotograf, odhaľuje výstava na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.