Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. júna 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Projekt Naše mesto podporili aj zamestnanci Tesco Stores SR

BRATISLAVA 17. júna – Až 280 hodín práce pre krajšiu Bratislavu. Takto možno zhrnúť príspevok spoločnosti Tesco Stores SR a.s. v rámci projektu Naše mesto. Sedemdesiat zamestnancov spoločnosti v piatok upratovalo Bratislavu hneď na troch miestach – na Zlatých Pieskoch, v Petržalke a na Kamennom námestí. Celkovo vyzbierali 75 vriec odpadu.

Do zbierania odpadu zapojili dobrovoľníci pôsobiaci na rôznych pozíciách, členovia predstavenstva i pracovníci z prevádzok . „Niekedy je dobré pohrabať sa aj v inej problematike. Výsledky snahy sú badateľné okamžite,“ vysvetľoval Michal Dyttert, člen predstavenstva spoločnosti Tesco Stores SR a.s.. Michal zbieral odpad a čistil okolie v bratislavskej Petržalke.

Najviac zamestnancov spoločnosti Tesco Stores SR a.s.. však čistilo okolie Zlatých Pieskov. Dobrovoľníkom sa podarilo vyzbierať takmer päťdesiat vriec odpadu, čo predstavovalo suverénne najlepší výsledok v porovnaní s ostatným lokalitami.

Pre porovnanie na Kamennom námestí sa úlovok zmestil do dvadsiatich vriec. V Petržalke, kde bolo najmenej dobrovoľníkov, sa vyzbieralo päť vriec. Celkovo je tak Bratislava ľahšia o 75 vriec odpadu. Vo všeobecnosti sa dobrovoľníctvu v spoločnosti Tesco Stores SR a.s. darí. Ilustruje to skutočnosť, že v minulom finančnom roku (od 1.3.2012 do 28.2.2013) sa do firemného dobrovoľníctva zapojil takmer každý desiaty zamestnanec firmy.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

SkyToll úspešne otestoval satelitné mýto v Indii Päť unikátnych gotických kostolov na Gemeri získa 500-tisíc eur na svoju obnovu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.