Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. mája 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Projekt Condominium Devín: bývanie s nádychom histórie

Bratislavská mestská časť Devín bola odjakživa vnímaná ako atraktívna a veľmi tichá lokalita plná zelene. Rovnaký charakter má aj nová obytná štvrť rodinných domov na Solúnskej ulici, ktorá je tesne pred dokončením.

Bohaté výmery a súkromie

Projekt Condominium Devín tvorí 15 dvojpodlažných rodinných domov z vysokokvalitných prevedení a materiálov, ktoré spolu vytvárajú uzavretý rezidenčný celok. Záujemci o kúpu si môžu vybrať zo 6 typov domov so štedrou úžitkovou plochou od 181,41 metrov štvorcových, ktoré sú dvojpodlažné a nepodpivničené. Pre tých, ktorí preferujú skôr južne orientované izby, sú k dispozícii 5-izbové domy, naopak severné typy majú na výber z deviatich 4-izbových domov. Parkovanie pre každý rodinný dom je zabezpečené na vlastnom pozemku, kde sa nachádza integrovaná dvojgaráž. Pozemok prislúchajúci k domom vďaka výmere od 297 do 525 m ponúka mnoho príležitostí nielen vášnivým záhradkárom. Priečelia domov sú od ulice nepravidelne odstupňované, čím je dosiahnuté maximálne presvetlenie interiéru. Takéto zaujímavé architektonické riešenie zároveň zabezpečuje pocit súkromia.

V jednoduchosti je krása

Výnimočná architektúra domov je ladená do minimalistického štýlu, s dôrazom na sofistikované tvary a čisté línie. Nezvyčajný exteriér domov s nádhernými výhľadmi na Hrad Devín a Devínsku Kobylu sú predpokladom pre štýlové a moderné bývanie priamo v srdci Devína. Developer projektu – investorská spoločnosť Apollo Group, predáva všetky domy v štádiu holodomu, ktorých cena začína na 410 000 EUR s DPH. Budúci obyvatelia domov si tak môžu vytvoriť interiér, ktorý zvýrazní ich vlastnú individualitu. „V dnešnej dobe je bežné, že si majitelia svoje nové domovy chcú zariadiť podľa vlastných predstáv a štýlu, a skôr upúšťajú od kúpy nehnuteľností v štandarde,“ hovorí Ing. Peter Ondrovič, PhD., risk manažér realitnej kancelárie LEXXUS.

Vlastná občianska vybavenosť

Pri vstupe do uličnej zóny novovzniknutej rezidencie plánuje developer vybudovať menšie centrum občianskej vybavenosti s predajňou potravín, kaviarňou a verejným priestorom. Spolu s vlastným námestím a ulicou lemovanou stromami tento uzavretý rezidenčný komplex vytvorí pre obyvateľov bezpečný domov a dokonalé miesto pre oddych.

Pre tých, ktorí uprednostňujú bývanie v byte je dobrou správou, že po dokončení poslednej etapy projektu sa tiež počíta s výstavbou dvojpodlažného bytového domu spolu s viacbytovým rodinným domom.

Predaj domov zastrešuje realitná spoločnosť LEXXUS, partnerom pre bezstarostné financovanie kúpy je spoločnosť Hypocentrum.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Tesco bojuje proti menštruačnej chudobe: odstrihlo hodnotu DPH z cien produktov dámskej hygieny BILLA získala za prevenciu očných porúch u detí cenu PROKOP 2023

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.