Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. novembra 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Projekt bývania BLUMENTAL REZIDENCIA spustil predaj druhej etapy

BRATISLAVA 7. novembra 2017 – Úspešný koncept bývania v REZIDENCII BLUMENTAL spustil v polovici októbra predaj druhej etapy apartmánových bytov. Prvá etapa so 112 bytmi je úspešne vypredaná. Z novej ponuky 98 apartmánových bytov s nadštandardným bývaním a vybavením krátko po spustení predaja vyčerpala už takmer polovica ponuky.

Projekt BLUMENTAL REZIDENCIA predstavuje moderné bývanie v širšom centre mesta, v lokalite s bohatou históriou, ktorá zažíva renesanciu v podobe generačnej výmeny. Bytové domy nadväzujú na atmosféru komunitného života v štvrti blízko centra. Dve etapy rezidenčného bývania situované medzi ulicami Mýtna a Radlinského rešpektujú ich pôvodnú zástavbu, líniu a ráz historickej časti mesta. Budúcim obyvateľom ponúkajú nadštandardné bývanie v bytoch a apartmánových bytoch so stropným chladením, podlahovým kúrením, privátnymi zelenými oázami, novým námestím a bohatou občianskou vybavenosťou priamo v rezidencii i jej okolí.
„BLUMENTAL je unikátny a inovatívny projekt vzhľadom na použité technológie aj tým, že svojou kvalitou nasadzuje vysokú latku rezidenčného bývania na trhu. Veľmi dôležité pre nás ako developera je, že vracia život do jednej z najkrajších a najznámejších historických štvrtí Bratislavy. Naše aktivity smerom k susedom budú viesť k oživeniu komunity v štvrti, ktorej dal meno jeden z najkrajších kostolov v tomto meste,“ hovorí Marián Hlavačka, predseda predstavenstva investorskej spoločnosti CORWIN.

DRUHÁ ETAPA JE V PREDAJISpoločnosť CORWIN, investor projektu, spustila v polovici októbra predaj druhej etapy, ktorá vyrastá pozdĺž ulice Radlinského, vedľa ukončenej prvej etapy z Mýtnej ulice. Stavba rozdelená do troch blokov má energetický certifikát A1. Záujemcovia si môžu vybrať 1-izbové až 5-izbové apartmánové byty, pričom každá jednotka má balkón, lodžiu alebo terasu. Nadčasová architektúra rezidencie využíva materiály, ktoré rokmi nestrácajú hodnotu. Na fasáde je použitý jurský a mušľový vápenec so zvyškami skamenelín. Poctivé materiály sú využité aj v spoločných priestoroch a bytoch – či už je to talianska gresová dlažba alebo drevené podlahy v bytoch.
Zvýšené pohodlie v bytoch zabezpečujú protihlukové hliníkové okná s izolačným trojsklom, exteriérové hliníkové žalúzie, odhlučnené medzibytové steny alebo bezbariérový prístup na balkóny a terasy.
Rezidentom bude k dispozícii aj zelený vnútorný dvor s oddychovou zónou a detským ihriskom.

UNIKÁTNE TECHNOLÓGIE PRE ZDRAVÉ BÝVANIEBratislavská BLUMENTAL REZIDENCIA ako prvý developerský projekt na Slovensku využíva jedinečný systém stropného chladenia a vykurovania bytov s pomocou plynového tepelného čerpadla. V spojení s inteligentným riadiacim systémom ide v tomto rozsahu o slovenský unikát.
Výnimočnosť technológie stropného chladenia oproti iným metódam ochladzovania spočíva v tom, že studený vzduch nefúka a neprúdi cez žiadne filtre. Predstavuje efektívnejšiu a zdravšiu alternatívu oproti doposiaľ využívaným formám klimatizácie.
Krok so svetovými trendmi predstavujú v projekte BLUMENTAL aj ekologické zelené bezúdržbové strechy, ktoré zachytávajú nečistoty, prah, vlhkosť a produkujú kyslík, čím zlepšujú mestské ovzdušie a pomáhajú skvalitňovať mikroklímu v okolí. Zabezpečujú udržateľnú klímu v dome a obyvateľom šetria náklady na energie.

DOBRÁ DOSTUPNOSŤ PRE VŠETKY DOPRAVNÉ PROSTRIEDKYProjekt BLUMENTAL REZIDENCIA má jednoduché dopravné napojenie na rýchlostné cesty všetkými smermi i priamu cestu na letisko. Je situovaný na trase medzi železničnou a autobusovou stanicou a má najlepšiu dopravnú dostupnosť MHD. V rannej dopravnej špičke to je približne 220 spojov za hodinu.

K téme

Schneider Electric prináša otvorenú automatizačnú infraštruktúru novej generácie v spolupráci so spoločnosťami Intel a Red Hat Nadácia Henkel Slovensko vyhlasuje výzvu, v ktorej seniorom prerozdelí 65 tisíc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.